Martyna Wojciechowska z rodzicami
Fot. Instagram @martyna.world
Z ŻYCIA GWIAZD

Takiej jej jeszcze nie widzieliście! Roześmiana Martyna Wojciechowska tańczy z tatą…

Co świętują?

Monika Katarzyna Krupska 13 listopada 2018 10:00
Martyna Wojciechowska z rodzicami
Fot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska właśnie podzieliła się z fanami świetnym filmikiem urodzinym. Solenizantką nie jest jednak ona, a jej najukochańszy tata. Pan Stanisław w ten weekend celebrował 84. urodziny! Nie było to jednak skromne przyjęcie dla najbliższych, a wielka urodzinowa impreza! 

Martyna Wojciechowska z tatą 

„Mój kochany tata ma dzisiaj 84 urodziny! Mój absolutny autorytet i wsparcie od najmłodszych lat! Jest także moim największym fanem! Uwierzycie, że od ponad 20 lat skrupulatnie zbiera każdy, nawet najmniejszy wycinek z gazety z informacją o mnie?”, napisała w weekend na swoim Instagramie Wojciechowska. Dodała, że dziękuję ojcu za wiarę, możliwość rozwijania skrzydeł, a także za pozwolenie na popełnianie błędów. „Kocham Cię najmocniej na świecie!”, zakończyła swój wpis. 

Dziennikarka jest jedynym dzieckiem 84-letniego Stanisława i  68-letniej Joanny. Rodzice Wojciechowskiej urodziny świętowali wyprawiając wielkie przyjęcie. Było mnóstwo gości, a także świetna muzyka. „Zobaczcie to! 84 lata i jaka energia i siła witalna! Już wiadomo po kim to odziedziczyła. Prawda, że mój tata to król parkietu”, spytała Martyna fanów. 

Internauci złożyli najserdeczniejsze życzenia dla ojca Martyny. Niektórzy napisali, że również z chęcią by zatańczyli z panem Stanisławem. My również przyłączamy się do życzeń! Zobaczcie świetne wideo, które podbija internet.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.