Z ŻYCIA GWIAZD

Takiej jej jeszcze nie widzieliście! Roześmiana Martyna Wojciechowska tańczy z tatą…

Co świętują?

Monika Katarzyna Krupska 13 listopada 2018 10:00
Martyna Wojciechowska z rodzicami
Fot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska właśnie podzieliła się z fanami świetnym filmikiem urodzinym. Solenizantką nie jest jednak ona, a jej najukochańszy tata. Pan Stanisław w ten weekend celebrował 84. urodziny! Nie było to jednak skromne przyjęcie dla najbliższych, a wielka urodzinowa impreza! 

Martyna Wojciechowska z tatą 

„Mój kochany tata ma dzisiaj 84 urodziny! Mój absolutny autorytet i wsparcie od najmłodszych lat! Jest także moim największym fanem! Uwierzycie, że od ponad 20 lat skrupulatnie zbiera każdy, nawet najmniejszy wycinek z gazety z informacją o mnie?”, napisała w weekend na swoim Instagramie Wojciechowska. Dodała, że dziękuję ojcu za wiarę, możliwość rozwijania skrzydeł, a także za pozwolenie na popełnianie błędów. „Kocham Cię najmocniej na świecie!”, zakończyła swój wpis. 

Dziennikarka jest jedynym dzieckiem 84-letniego Stanisława i  68-letniej Joanny. Rodzice Wojciechowskiej urodziny świętowali wyprawiając wielkie przyjęcie. Było mnóstwo gości, a także świetna muzyka. „Zobaczcie to! 84 lata i jaka energia i siła witalna! Już wiadomo po kim to odziedziczyła. Prawda, że mój tata to król parkietu”, spytała Martyna fanów. 

Internauci złożyli najserdeczniejsze życzenia dla ojca Martyny. Niektórzy napisali, że również z chęcią by zatańczyli z panem Stanisławem. My również przyłączamy się do życzeń! Zobaczcie świetne wideo, które podbija internet.  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!