Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Tak MaRina Łuczenko-Szczęsna jest rozpieszczana po porodzie! 

Od kogo otrzymuje takie prezenty?

Monika Katarzyna Krupska 11 lipca 2018 09:00
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Blisko dwa tygodnie temu MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Małżeństwo radosną nowinę przekazało za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wokalistka, która obecnie przechodzi okres połogu, może liczyć teraz na specjalne traktowanie. Zobaczcie, jakie prezenty ostatnio otrzymała. 

MaRina i Wojciech zostali rodzicami 

MaRina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy rodzicami zostali 30 czerwca. Parze urodził się chłopiec, który otrzymał dość nietypowe imię, mianowicie Liam. „Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę”, napisała piosenkarka na Instagramie. 

Artystka, która musi teraz dużo odpoczywać na swoim InstaStory pokazała, co dostała od ukochanego męża. Bramkarz wręczył żonie bukiet czerwonych róż. Jest ich tak dużo, że aż trudno się ich doliczyć. 

Kolejnym prezentem otrzymanym od najbliższych jest dieta pudełkowa od Anny Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła zadbać o zdrowie swojej koleżanki, a także pomóc jej wrócić do figury sprzed ciąży. 

Co myślicie o takich prezentach?  

marina prezenty po urodzeniu liama
Fot. instagram@marina_official

marina prezenty po urodzeniu liama
Fot. instagram@marina_official

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.