Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Tak MaRina Łuczenko-Szczęsna jest rozpieszczana po porodzie! 

Od kogo otrzymuje takie prezenty?

Monika Katarzyna Krupska 11 lipca 2018 09:00
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Blisko dwa tygodnie temu MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Małżeństwo radosną nowinę przekazało za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wokalistka, która obecnie przechodzi okres połogu, może liczyć teraz na specjalne traktowanie. Zobaczcie, jakie prezenty ostatnio otrzymała. 

MaRina i Wojciech zostali rodzicami 

MaRina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy rodzicami zostali 30 czerwca. Parze urodził się chłopiec, który otrzymał dość nietypowe imię, mianowicie Liam. „Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę”, napisała piosenkarka na Instagramie. 

Artystka, która musi teraz dużo odpoczywać na swoim InstaStory pokazała, co dostała od ukochanego męża. Bramkarz wręczył żonie bukiet czerwonych róż. Jest ich tak dużo, że aż trudno się ich doliczyć. 

Kolejnym prezentem otrzymanym od najbliższych jest dieta pudełkowa od Anny Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła zadbać o zdrowie swojej koleżanki, a także pomóc jej wrócić do figury sprzed ciąży. 

Co myślicie o takich prezentach?  

marina prezenty po urodzeniu liama
Fot. instagram@marina_official

marina prezenty po urodzeniu liama
Fot. instagram@marina_official

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.