Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Tak MaRina Łuczenko-Szczęsna jest rozpieszczana po porodzie! 

Od kogo otrzymuje takie prezenty?

Monika Katarzyna Krupska 11 lipca 2018 09:00
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Blisko dwa tygodnie temu MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Małżeństwo radosną nowinę przekazało za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wokalistka, która obecnie przechodzi okres połogu, może liczyć teraz na specjalne traktowanie. Zobaczcie, jakie prezenty ostatnio otrzymała. 

MaRina i Wojciech zostali rodzicami 

MaRina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy rodzicami zostali 30 czerwca. Parze urodził się chłopiec, który otrzymał dość nietypowe imię, mianowicie Liam. „Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę”, napisała piosenkarka na Instagramie. 

Artystka, która musi teraz dużo odpoczywać na swoim InstaStory pokazała, co dostała od ukochanego męża. Bramkarz wręczył żonie bukiet czerwonych róż. Jest ich tak dużo, że aż trudno się ich doliczyć. 

Kolejnym prezentem otrzymanym od najbliższych jest dieta pudełkowa od Anny Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła zadbać o zdrowie swojej koleżanki, a także pomóc jej wrócić do figury sprzed ciąży. 

Co myślicie o takich prezentach?  

marina prezenty po urodzeniu liama
Fot. instagram@marina_official

marina prezenty po urodzeniu liama
Fot. instagram@marina_official

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.