Kim jest księżna Sofia?

Gabriela Czernecka 4 czerwca 2018 09:01

Choć największe zainteresowanie mediów na świecie wzbudza brytyjska rodzina królewska, nikt nie ma wątpliwości, że najnowsze wiadomości dotyczące szwedzkiej rodziny królewskiej są tuż na drugim miejscu. W końcu to tu znajdziemy dwie, równie piękne księżniczki: Wiktoria i Magdalena, córki obecnego króla Szwecji,  Carla XVI Gustafa oraz jego jedynego syna księcia Karola Filipa, który z dnia na dzień został okrzyknięty najprzystojniejszym księciem na świecie. Tym razem całe show skradła... jego żona! 

Ślub w rodzinie królewskiej Szwecji

W minioną sobotę przedstawiciele szwedzkiej rodziny królewskiej w najlepsze bawili się na ślubie przyjaciółki rodziny, Louise Gottlieb z Gustavem Thottem. Najlepszą przyjaciółką panny młodej jest księżna Magdalena, która pełniła tego dnia honory jednej z druhen. Księżna miała na sobie skromna suknię w kolorze miętowym od marki Fadi el Khoury. Na uroczystość przybyła sama para królewska.

Nie zabrakło także księżniczki Wiktorii, czyli następczyni tronu szwedzkiego. U jej boku dumnie paradował jej mąż, książę Daniel. Stylizacja księżniczki Wiktorii była bardzo wyważona, ale elegancka i stylowa. Następczyni tronu Szwecji miała na sobie pudrowo różową suknię z bogatą górą, ozdobioną kwiatami oraz perłami. Choć księżniczka Wiktoria wyglądała wyjątkowo elegancko, to całe show skradła... księżna Sofia. Kim jest żona księcia Karola Filipa?

Szwedzka rodzina królewska: księżna Sofia - kim jest żona księcia Karola Filipa?

Nic dziwnego, że kobieta zachwyca urodą, bowiem Sofia Hellqvist jest byłą modelką. Najprzystojniejszy książę świata wziął i Zofia (Sofia) stanęli na ślubnym kobiercu 13 czerwca 2015 roku. Zanim jednak pokochała ją Szwecja, księżna musiała przejść długą drogę. Gdy małą dziewczynką marzyła o wielkiej karierze. Była fotomodelką, instruktorką jogi, wzięła udział w reality show, a na swoim koncie ma nawet półnagą sesję dla magazynów dla panów. Nic dziwnego, że fani szwedzkiej rodziny królewskiej nie patrzyli na nią przychylnie.

Gdy  2010 roku zaczęła pojawiać się u boku księcia Karola Filipa szał wokół jej osoby jest porównywalny do tego, z jakim niedawno zmagała się Meghan Markle. Szybko dało się zauważyć, że Sofia przygotowuje się do przyszłej roli księżnej. Zaczęła pracować jako wolontariuszka, pracowała w sierocińcu i pomagała budować centrum kobiet w Ghanie. Widać było, że swój wizerunek stara się zbudować na nowo. Z czasem ludzie zaczęli więc patrzeć na nią coraz bardziej przychylnie.

Dziś książę Karol Filip i księżna Zofia są rodzicami dwójki maluchów - dwuletniego księcia Aleksandra oraz rocznego księcia Gabriela. W sobotę oboje pojawili się na ślubie Louise Gottlieb. Księżna Sofia swoim wyglądem przyćmiła siostry księcia, Madeleine i Wiktorię! W żółtej kreacji na jedno ramię, która perfekcyjnie podkreślała jej sylwetkę, wyglądała naprawdę rewelacyjnie. Nic dziwnego, że wielu uważa, że książę Karol Filip i księżna Sofia to najpiękniejsza para książęca na świecie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się księżniczki: Madeleine i Wiktoria oraz księżna Sofia. Faktycznie, Sofia wyglądała lepiej?  

1/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
1/5

W minioną sobotę przedstawiciele szwedzkiej rodziny królewskiej w najlepsze bawili się na ślubie przyjaciółki rodziny, Louise Gottlieb z Gustavem Thottem. Najlepszą przyjaciółką panny młodej jest księżniczka Magdalena, która pełniła tego dnia honory jednej z druhen. 

2/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
2/5

Nie zabrakło księżniczki Wiktorii, czyli następczyni tronu szwedzkiego. U jej boku dumnie paradował jej mąż, książę Daniel. Stylizacja księżniczki Wiktorii była bardzo wyważona, ale elegancka i stylowa. Następczyni tronu Szwecji miała na sobie pudrowo-różową suknię z bogatą górą, ozdobioną kwiatami oraz perłami.

3/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
3/5

 Choć księżniczka Wiktoria wyglądała wyjątkowo elegancko, to całe show skradła... księżna Sofia.  W żółtej kreacji na jedno ramię, która perfekcyjnie podkreślała jej sylwetkę, wyglądała naprawdę rewelacyjnie.

4/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
4/5

I choć to księżniczka Wiktoria jest pierwsza w kolejce do szwedzkiego tronu, to tego dnia show całkowicie skradła jej żona jej brata!

5/5
Copyright @
5/5

A Wy, co sądzicie o stylizacjach obu pań? Faktycznie, księżna Sofia wyglądała lepiej?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.