Kim jest księżna Sofia?

Gabriela Czernecka 4 czerwca 2018 09:01

Choć największe zainteresowanie mediów na świecie wzbudza brytyjska rodzina królewska, nikt nie ma wątpliwości, że najnowsze wiadomości dotyczące szwedzkiej rodziny królewskiej są tuż na drugim miejscu. W końcu to tu znajdziemy dwie, równie piękne księżniczki: Wiktoria i Magdalena, córki obecnego króla Szwecji,  Carla XVI Gustafa oraz jego jedynego syna księcia Karola Filipa, który z dnia na dzień został okrzyknięty najprzystojniejszym księciem na świecie. Tym razem całe show skradła... jego żona! 

Ślub w rodzinie królewskiej Szwecji

W minioną sobotę przedstawiciele szwedzkiej rodziny królewskiej w najlepsze bawili się na ślubie przyjaciółki rodziny, Louise Gottlieb z Gustavem Thottem. Najlepszą przyjaciółką panny młodej jest księżna Magdalena, która pełniła tego dnia honory jednej z druhen. Księżna miała na sobie skromna suknię w kolorze miętowym od marki Fadi el Khoury. Na uroczystość przybyła sama para królewska.

Nie zabrakło także księżniczki Wiktorii, czyli następczyni tronu szwedzkiego. U jej boku dumnie paradował jej mąż, książę Daniel. Stylizacja księżniczki Wiktorii była bardzo wyważona, ale elegancka i stylowa. Następczyni tronu Szwecji miała na sobie pudrowo różową suknię z bogatą górą, ozdobioną kwiatami oraz perłami. Choć księżniczka Wiktoria wyglądała wyjątkowo elegancko, to całe show skradła... księżna Sofia. Kim jest żona księcia Karola Filipa?

Szwedzka rodzina królewska: księżna Sofia - kim jest żona księcia Karola Filipa?

Nic dziwnego, że kobieta zachwyca urodą, bowiem Sofia Hellqvist jest byłą modelką. Najprzystojniejszy książę świata wziął i Zofia (Sofia) stanęli na ślubnym kobiercu 13 czerwca 2015 roku. Zanim jednak pokochała ją Szwecja, księżna musiała przejść długą drogę. Gdy małą dziewczynką marzyła o wielkiej karierze. Była fotomodelką, instruktorką jogi, wzięła udział w reality show, a na swoim koncie ma nawet półnagą sesję dla magazynów dla panów. Nic dziwnego, że fani szwedzkiej rodziny królewskiej nie patrzyli na nią przychylnie.

Gdy  2010 roku zaczęła pojawiać się u boku księcia Karola Filipa szał wokół jej osoby jest porównywalny do tego, z jakim niedawno zmagała się Meghan Markle. Szybko dało się zauważyć, że Sofia przygotowuje się do przyszłej roli księżnej. Zaczęła pracować jako wolontariuszka, pracowała w sierocińcu i pomagała budować centrum kobiet w Ghanie. Widać było, że swój wizerunek stara się zbudować na nowo. Z czasem ludzie zaczęli więc patrzeć na nią coraz bardziej przychylnie.

Dziś książę Karol Filip i księżna Zofia są rodzicami dwójki maluchów - dwuletniego księcia Aleksandra oraz rocznego księcia Gabriela. W sobotę oboje pojawili się na ślubie Louise Gottlieb. Księżna Sofia swoim wyglądem przyćmiła siostry księcia, Madeleine i Wiktorię! W żółtej kreacji na jedno ramię, która perfekcyjnie podkreślała jej sylwetkę, wyglądała naprawdę rewelacyjnie. Nic dziwnego, że wielu uważa, że książę Karol Filip i księżna Sofia to najpiękniejsza para książęca na świecie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się księżniczki: Madeleine i Wiktoria oraz księżna Sofia. Faktycznie, Sofia wyglądała lepiej?  

1/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
1/5

W minioną sobotę przedstawiciele szwedzkiej rodziny królewskiej w najlepsze bawili się na ślubie przyjaciółki rodziny, Louise Gottlieb z Gustavem Thottem. Najlepszą przyjaciółką panny młodej jest księżniczka Magdalena, która pełniła tego dnia honory jednej z druhen. 

2/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
2/5

Nie zabrakło księżniczki Wiktorii, czyli następczyni tronu szwedzkiego. U jej boku dumnie paradował jej mąż, książę Daniel. Stylizacja księżniczki Wiktorii była bardzo wyważona, ale elegancka i stylowa. Następczyni tronu Szwecji miała na sobie pudrowo-różową suknię z bogatą górą, ozdobioną kwiatami oraz perłami.

3/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
3/5

 Choć księżniczka Wiktoria wyglądała wyjątkowo elegancko, to całe show skradła... księżna Sofia.  W żółtej kreacji na jedno ramię, która perfekcyjnie podkreślała jej sylwetkę, wyglądała naprawdę rewelacyjnie.

4/5
Księżniczka Sofia, księżniczka Wiktoria, szwedzka rodzina królewska
Copyright @East News
4/5

I choć to księżniczka Wiktoria jest pierwsza w kolejce do szwedzkiego tronu, to tego dnia show całkowicie skradła jej żona jej brata!

5/5
Copyright @
5/5

A Wy, co sądzicie o stylizacjach obu pań? Faktycznie, księżna Sofia wyglądała lepiej?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.