Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate ukrywa ciążę?! Tajemnicę zdradziła... księżniczka Charlotte!

Tą wiadomością żyje dziś Wielka Brytania!

Ksenia Krasko 16 września 2019 17:26
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS

Księżniczka Charlotte, córka księcia Williama i Kate Middleton, właśnie rozpoczęła naukę w szkole, do której chodzi również najstarszy syn pary, George. Charlotte już zyskała reputację bardzo pewnej siebie dziewczynki, a ze względu na charakterek, w szkole nazywana jest „wojowniczą księżniczką”. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że to właśnie ona ujawniła tajemnicę księżnej Kate!

Czwarta ciąża księżnej Kate

Jak donoszą brytyjskie media, księżniczka Charlotte opowiedziała szkolnym przyjaciołom o ciąży swojej mamy! Co więcej, zdradziła, że ​​Kate Middleton urodzi dziewczynkę. Według informacji portalu New Idea, rozmowę księżniczki z rówieśnikami słyszała jedna z asystentek, które towarzyszą nauczycielom.

„Usłyszała słowa Charlotte i nie mogła uwierzyć własnym uszom! Charlotte mówiła bardzo głośno i była absolutnie przekonana, że ​​jej mama jest w ciąży”, mówi anonimowe źródło. Fani rodziny królewskiej również mają teorię na ten temat i wskazują na inne oznaki, które potwierdzają tą informację.

Według nich, bardzo ważnym szczegółem jest fakt, że księżna Cambridge zmieniła fryzurę i kolor włosów – robiła tak za każdym razem, kiedy ogłaszała ciążę. Wielbiciele Kate zwracają też uwagę na sukienkę, którą księżna założyła na prezentację, wspierającą kampanię zachęcającą dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. 37-latka nie zdołała ukryć zaokrąglonego brzuszka, nie wspominając o wymownym układaniu dłoni.

księżna Kate, Kate Middleton, ciąża księżnej Kate
Fot. Rex Features/East News

księżna Kate, Kate Middleton, ciąża księżnej Kate
Fot. Rex Features/East News

Przemówienie Kate Middleton również zawierało subtelne wskazówki. W bardzo ciepły sposób opowiadała o wychowywaniu dzieci, w szczególności noworodków. „Jako rodzic nauczyłam się, jak ważne jest wspieranie rozwoju naszych dzieci, we wszystkich obszarach, zaraz po narodzinach”, powiedziała księżna tłumowi.

Znawca rodziny królewskiej ujawnił, że Charlotte jest zachwycona tym, że ich rodzina się powiększy: „Powiedziała, że ​​nie może się doczekać, była bardzo podekscytowana”. Mała siostra byłaby dla niej najlepszą towarzyszką zabaw! 

Jednorożec księżniczka Charlotte, książę George
Fot. Associated Press/East News

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.