Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Szwagierka Liama Hemswortha w mocnych słowach wypowiedziała się o Miley Cyrus!

Co rodzina aktora sądzi o znanej wokalistce?

Sabina Zięba 23 listopada 2019 09:00
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Gdy w 2016 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócili do siebie po 3-letniej przerwie, wydawało się, że już nic ich nie rozłączy. Okazało się jednak, że mimo bajkowego ślubu w zeszłym roku, zeszli się tylko po to, by zrozumieć, że wspólna przyszłość nie ma najmniejszego sensu. Winę za rozstanie przypisywano kontrowersyjnej wokalistce, równocześnie określając Liama, jako mężczyznę o złamanym sercu. Ona napisała o ich relacji piosenkę Slide Away i rzuciła się w kolejne związki, a on z kolei zniknął z show-biznesu. Teraz swoje zdanie na temat ich relacji zaprezentowała w mediach szwagierka przystojnego aktora. Jej słowa są naprawdę mocne...

Elsa Pataky o Miley Cyrus

29-letni Liam ma o 7 lat starszego brata, Chrisa Hemswortha (filmowego Thora). Dojrzalszy aktor może pochwalić się szczęściem w miłości, bowiem od 2010 roku jest przykładnym mężem Elsy Pataky, z którą ma już trójkę dzieci.

Teraz ta blondwłosa artystka przebywa w słonecznej Hiszpanii, gdzie jako ambasadorka jednej z marek bielizny bierze udział w świątecznej kampanii. W wolnym czasie udzieliła wywiadu magazynowi Hola!, wyjawiając swoje przemyślenia na temat Miley Cyrus.

Aktorka zdradziła: „Mój szwagier, cóż... Po związku, na który poświęcił dziesięć lat, jest trochę przygnębiony, ale dobrze sobie radzi. Jest silnym chłopcem i zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że zasługuje na kogoś znacznie lepszego”.

Dodała również, że w tych ciężkich chwilach Liam może liczyć na wsparcie swoich najbliższych: „Zawsze znajduje się wsparcie w rodzinie, a on jest nierozłączny ze swoim bratem, który jest blisko niego, aby dać mu całą siłę, jakiej tylko będzie potrzebował”.

Jest to zaskakujące wyznanie, ponieważ Elsa przez długi czas przyjaźniła się z Miley, mimo 17-letniej różnicy wieku. Często wspólnie wyjeżdżały wypoczywać w Byron Bay, nadmorskim mieście w Australii, w którym Hemsworth posiada kilka nieruchomości.

Uważacie, że Liam odnajdzie jeszcze szczęście u boku innej kobiety?   

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…