O TYM SIĘ MÓWI

Na jaw wychodzą intymne szczegóły ze ślubu Dody i Emila Stępnia!

Para pokłóciła się na dwa dni przed uroczystością!

Olga Figaszewska 16 kwietnia 2018 11:45

To z pewnością będzie jedno z najbardziej komentowanych wydarzeń tego roku. „Ciężej dziewczynie iść przez świat całkiem samej. Szczególnie jak ma więcej trosk niż inne”, mówiła nam kilka miesięcy temu w wywiadzie. W sobotę 14 kwietnia Doda stanęła na ślubnym kobiercu! Gwiazda nie zdradza zbyt wiele na temat tego wyjątkowego dnia. Stopniowo dawkuje napięcie. Gdzie odbyła się uroczystość, jak wyglądali państwo młodzi, kto pojawił się na weselu? Sprawdźcie!

Szczegóły ślubu Dody i Emila Stępnia

Doda w końcu jest szczęśliwa! Gwiazda od miesięcy przygotowywała się do swojego wielkiego dnia. W sobotę na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie obrączek opatrzone podpisem:Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!.

Doda poznała swojego ukochanego dwa lata temu. Emil przyszedł na spektakl Słownik ptaszków Polskich, w którym do dziś występuje Doda. Producent filmowy zachwycił się gwiazdą. Tak zaczęła się ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w wielkie uczucie.

Zaręczyny pary odbyły się w zeszłym roku. Jako dowód pokazała romantyczne zdjęcia z tego dnia podpisane: „Tak bardzo się cieszę ,że mogę Wam opowiedzieć moja historie... zdjęcia z zaręczyn 2017... na plaży w Marbelli”.

To drugi ślub Dody i Emila Stępnia, pierwszy kościelny. Uroczystość odbyła się w Hiszpanii, w miejscu, gdzie Emil poprosił ją o rękę. Pod zdjęciem, piosenkarka napisała: „W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”.

Para pokłóciła się na dwa dni przed uroczystością

Dodzie zależało na tym, by uniknąć blasku fleszy i zainteresowania mediów. Na weselu pojawiła się jej najbliższa rodzina i przyjaciele. Jak donosi Fakt nawet rodzice gwiazdy Wanda i Paweł Rabczewscy nie wiedzieli, w jakim celu naprawdę lecą do Hiszpanii. Państwo młodzi od kilku miesięcy przygotowywali się do ślubu, zachowując wszystko w tajemnicy. Dziennikarzom udało się ustalić, że suknię ślubną Doda kupiła w Dubaju na początku roku, gdy świętowali tam z Emilem Nowy Rok.

Na Instagramie gwiazdy pojawiła się również relacja z poprawin. Na jednym z filmików pojawiła się świadkowa Dody, która we wzruszającym przemówieniu zdradziła kulisy związku piosenkarki z Emilem.

„Ja mówię, że jestem singielka, tak mi dobrze, tak mi jest najlepiej. Ale Doda wtedy powiedziała: „Ja bym oddała wszystko dla miłości. Nawet karierę, która mi daje tyle satysfakcji. Kocham karierę i śpiewanie, ale oddałabym to za miłość”. Emil powiedział mi, że on kocha Dodę tak mocno, że dla niej oddałby wszystko, co ma. I ja sobie pomyślałam, że to są to takie te puzzle. Dwa dni temu, po kolejnej kłótni z Emilem przez telefon, Doda odłożyła telefon i powiedziała: "Jakim on jest aniołem, on mnie kocha”, cytowała świadkowa piosenkarki. 

Państwu młodym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

I love you girl!!! @hyelyfe13 best Maid of honor ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.