Z kim powinna związać się dziennikarka?

Monika Katarzyna Krupska 25 kwietnia 2018 19:00

Choć miało to miejsce kilka tygodni temu, to rozstanie Beaty Tadli z Jarosławem Kretem wciąż budzi sporo emocji. Pogodynek chcąc odciąć się od hejtu obecnie odpoczywa w Tajlandii. A dziennikarka wolny czas spędza na salach treningowych, gdzie przygotowuje się do odcinków programu Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami. I choć wydawać by się mogło, że prezenterka długo będzie zbierać się po rozstaniu z dziennikarzem, to całe szczęście w domu czekał na nią syn - Jan Kietliński, który okazał matce dużo wsparcia.

Syn Beaty Tadli o związku mamy

Nastolatek, który nie dogadywał się z Kretem w gruncie rzeczy jest zadowolony z takiego obrotu spraw. I teraz deklaruje pomoc w znalezieniu nowego partnera dla Tadli. Bo dobrze wie, kogo mama potrzebuje...

„Nie będę opowiadał publicznie o życiu mojej rodziny, ale wiem, że mama potrzebuje i zasługuje na kogoś innego. Nie ma co doszukiwać się tu skandali, rozstali się tak, jak miliony innych par. Tak może miało być”, komentuje Jan w Super Expressie. Dodaje, że wiele rzeczy wróciło teraz do normy, a zarazem zupełnie zwariowało. „W domu teraz gości ciężka praca. Mama po pracy i treningach w Tańcu z gwiazdami wraca wykończona, ma na czym się skupiać. Reszta się poukłada”, stwierdza. 

„Mama potrzebuje stabilności, bezpieczeństwa pod każdym względem, spokoju i mnóstwa miłości”

Jan od samego początku nie był zadowolony ze związku Beaty z Jarosławem Kretem. Deklaruje, że będzie ją wspierał w znalezieniu nowego partnera, a nawet zostaje przyzwoitką! „Mam nadzieję, że mama w końcu znajdzie kogoś, kto zasługuje na nią, kto jest wartościowy. Wiem, że mama potrzebuje stabilności, bezpieczeństwa pod każdym względem, spokoju i mnóstwa miłości.

Potrzebuje kogoś poukładanego, towarzyskiego, empatycznego. Będę ją wspierał i pilnował, by podejmowała właściwe decyzje. Będę jej przyzwoitką!”, mówi tabloidowi. Dodaje, że mama ma wspaniałych przyjaciół, którzy troszczą się o kobietę. i nowy kandydat musi liczyć się z nimi.  

1/5
Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Copyright @Krzysztof Opaliński
1/5

Syn Tadli nie lubił partnera mamy - Jarosława Kreta

2/5
Beata Tadla z synem Jaśkiem, Viva! 2015
Copyright @KRZYSZTOF OPALIŃSKI
2/5

Uważał, że Kret nie traktuje Beaty tak dobrze, jak na to zasługuje

3/5
Beata Tadla z synem Jaśkiem, Viva! 2015
Copyright @KRZYSZTOF OPALIŃSKI
3/5

Stawał w jej obronie i próbował rozmawiać z „przyszywanym ojczymem”

4/5
Beata Tadla z synem Jaśkiem, Viva! 2015
Copyright @KRZYSZTOF OPALIŃSKI
4/5

Związek dziennikarzy rozpadł się po 5 latach 

5/5
Beata Tadla z synem Jaśkiem, Viva! 2015
Copyright @KRZYSZTOF OPALIŃSKI
5/5

Teraz tylko Janek jest mężczyzną jej życia

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?