Artur Boruc, Sara Boruc, dzieci Artura Boruca
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Artura i Sary Boruców stawia już pierwsze kroki!

To wideo chwyta za serce

Sabina Zięba 7 lutego 2020 17:58
Artur Boruc, Sara Boruc, dzieci Artura Boruca
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Artur i Sara Boruc tworzą patchworkową rodzinę i są ze sobą bardzo szczęśliwi. Wchodząc w ten związek, projektantka biżuterii wychowywała już córkę Oliwię, z kolei popularny piłkarz był tatą syna, Aleksandra. Wiadomo jednak, że z jego matką nie ma najlepszych kontaktów. Dopiero z Sarą udało mu się stworzyć udaną relację. Para doczekała się własnych pociech - w 2010 roku na świat przyszła ich córka, Amelia, a w ubiegłym roku powitali synka, Noaha. Teraz, choć chłopiec ma kilka miesięcy, stawia już swoje pierwsze kroki!

Pierwsze kroki Noaha Boruca

Noah Boruc przyszedł na świat 5 maja 2019 roku. Od tamtego czasu dumni rodzice chętnie wstawiają na swoje profile w mediach społecznościowych jego fotografie oraz filmiki. Obserwatorzy pary uważają, że zaraża wszystkich swoim uroczym uśmiechem! Najnowsze wideo szczególnie chwyta za serce, ponieważ pokazuje pierwsze kroki zaledwie 9-miesięcznego chłopca. Ten post robi prawdziwą furorę w sieci!

Artur Boruc wstawił owy filmik na swój profil na Instagramie w czwartek 6 lutego. Widać na nim trzymanego przez jedną z córek Noaha, który wypuszczony z jej objęć z wielką radością pokonuje trasę w ramiona ukochanego taty. Bramkarz opatrzył post podpisem: „Dziewięć miesięcy i jego pierwsze kroki”.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Fani piszą: „Jaki zdolny! Bardzo szybko się nauczył”, „Super! Brawo, aż się wzruszyłam” czy „Brawo słodziaku”. Sara Boruc z kolei skomentowała: „Nasze cudko”.

Prawda, że jest uroczy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍❤️😍❤️😍 9 months and his first steps ❤️💪🏼 #prouddad #noah #borucmannei

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Artur Boruc, Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @arturboruc

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.