Artur Boruc, Sara Boruc, dzieci Artura Boruca
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Artura i Sary Boruców stawia już pierwsze kroki!

To wideo chwyta za serce

Sabina Zięba 7 lutego 2020 17:58
Artur Boruc, Sara Boruc, dzieci Artura Boruca
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Artur i Sara Boruc tworzą patchworkową rodzinę i są ze sobą bardzo szczęśliwi. Wchodząc w ten związek, projektantka biżuterii wychowywała już córkę Oliwię, z kolei popularny piłkarz był tatą syna, Aleksandra. Wiadomo jednak, że z jego matką nie ma najlepszych kontaktów. Dopiero z Sarą udało mu się stworzyć udaną relację. Para doczekała się własnych pociech - w 2010 roku na świat przyszła ich córka, Amelia, a w ubiegłym roku powitali synka, Noaha. Teraz, choć chłopiec ma kilka miesięcy, stawia już swoje pierwsze kroki!

Pierwsze kroki Noaha Boruca

Noah Boruc przyszedł na świat 5 maja 2019 roku. Od tamtego czasu dumni rodzice chętnie wstawiają na swoje profile w mediach społecznościowych jego fotografie oraz filmiki. Obserwatorzy pary uważają, że zaraża wszystkich swoim uroczym uśmiechem! Najnowsze wideo szczególnie chwyta za serce, ponieważ pokazuje pierwsze kroki zaledwie 9-miesięcznego chłopca. Ten post robi prawdziwą furorę w sieci!

Artur Boruc wstawił owy filmik na swój profil na Instagramie w czwartek 6 lutego. Widać na nim trzymanego przez jedną z córek Noaha, który wypuszczony z jej objęć z wielką radością pokonuje trasę w ramiona ukochanego taty. Bramkarz opatrzył post podpisem: „Dziewięć miesięcy i jego pierwsze kroki”.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Fani piszą: „Jaki zdolny! Bardzo szybko się nauczył”, „Super! Brawo, aż się wzruszyłam” czy „Brawo słodziaku”. Sara Boruc z kolei skomentowała: „Nasze cudko”.

Prawda, że jest uroczy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍❤️😍❤️😍 9 months and his first steps ❤️💪🏼 #prouddad #noah #borucmannei

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Artur Boruc, Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @arturboruc

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.