Sylwia Grzeszczak, co z The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Grzeszczak o kolejnej edycji The Voice od Poland. Podjęła już decyzję, czy pozostać w show

Artystka zdradziła całą prawdę

Rafał Kowalski 21 grudnia 2021 11:55
Sylwia Grzeszczak, co z The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Aż dwanaście edycji Voice of Poland musieli czekać fani Sylwii Grzeszczak na to, żeby ich idolka pojawiła się na fotelu jurora. Gdy w końcu się zgodziła, widzowie szybko podzielili się na dwa obozy. Jednym podobało się to, jakim trenerem była wykonawczyni Księżniczki, inny krytykowali ją za kilka rzeczy. Czy gwiazda będzie miała szansę pokazać swój rozwój jako jurora show?

Sylwia Grzeszczak nie wystąpi w The Voice of Poland 13

Zaraz po zakończeniu show Sylwia Grzeszczak nie chciała udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy widzowie Dwójki jeszcze raz obejrzą muzyczne show z jej udziałem. Minęły dwa tygodnie i gwiazda zyskała pewność, że dwunasta edycja Voice of Poland była na razie jej ostatnią.

Dlaczego? Przez brak czasu. „Jeśli w coś się angażuję, to poświęcam się temu na maksa. Najbliższy czas przeznaczam na tworzenie muzyki. Jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Kocham to i niestraszne mi zmęczenie”, przekonywała na łamach Party piosenkarka. „Nie sądzę, by przy takim trybie pracy udało mi się pogodzić to z kolejną edycją”, dodała.

Najbliższe dni wokalistka poświęci rodzinie i samej sobie. „Chcę skupić się na najbliższych, na córeczce Bognie i odpoczynku oraz spokojnym przemyśleniu wszystkiego, co wydarzyło się w mijającym roku”, podkreśliła Sylwia Grzeszczak, która ostatniego dnia 2021 roku zaśpiewa nie w Telewizji Polskiej, a w Polsacie.

Czytaj też: Mówią o niej: polska Adele... Marta Burdynowicz wygrała Voice of Poland! Co o niej wiemy?

Sylwia Grzeszczak, nie wystąpi znów w The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Widzowie o Sylwii Grzeszczak w Voice of Poland

Przypomnijmy, że zaraz przed rozpoczęciem programu Sylwia Grzeszczak udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, dlaczego wiele razy odmawiała produkcji Voice’a. Chodziło o pewność, że jest gotowa na to wyzwanie. „Chciałam wejść na ten fotel i być pewna tego, w jaki sposób oceniam ludzi. Nie tak, żeby dostawali dissy za nic. Tylko chcę ich wspierać na podstawie doświadczenia. Oczywiście konkretnie, jeśli ktoś fałszuje, to nie powiem, że super śpiewa. Trzeba śpiewać czysto i dobrze technicznie, ale sprawia mi to radość, kompletuję już swoją drużynę”, zaznaczała przed kamerą Pudelka.

Czy wspieranie uczestników udało się wokalistce? Zdaniem części oglądających zdecydowanie tak – uśmiech i fachowe rady zostały przyjęte bardzo dobrze. Z drugiej strony inni dopatrywali się tego, że Sylwia uczy się swoich kwestii na pamięć. Pojawiały się też głosy, że piosenkarka jest zestresowana i nie integruje się z resztą jurorów. Część z nich dementowała te doniesienia.

Czytaj takżeLaureatka Voice of Poland Ola Nizio mocno o wytwórni płytowej. Kazano jej schudnąć!

Żałujecie, że w Voice of Poland 13 skład trenerów nie będzie już taki sam? 

Sylwia Grzeszczak, co z The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.