Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

To wielki cios dla Joanny Przetakiewicz. Nie takich świąt Bożego Narodzenia się spodziewała

Przy rodzinnym stole zabraknie kilku ważnych osób

Olga Figaszewska 15 grudnia 2020 17:56
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Dyrektor kreatywna domu mody „La Mania” rozpoczęła już przygotowania do świąt. ,,Grudzień jest dla mnie najpiękniejszym, najsłodszym miesiącem w roku", mówi w ostatnim wywiadzie Joanna Przetakiewicz. 11 grudnia gwiazda obchodziła także swoje urodziny. To dla niej ważny i magiczny czas, który spędza zawsze w gronie najbliższych. Tym razem święta będzie obchodziła inaczej. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Święta Joanny Przetakiewicz 

Nie tak Joanna Przetakiewicz wyobrażała sobie ten magiczny, świąteczny okres. To czas, który poświęca swoim najbliższym, może oderwać się od przykrych informacji i odetchnąć. W tym roku święta będą wyglądać inaczej.

Ze względu na trwającą pandemię przy rodzinnym stole zabraknie dwóch ważnych osób.

„Jako że jeden z moich synów mieszka w Stanach, a tata Rinke mieszka w Amsterdamie, będzie nas przy stole piątka: ja, moja mama, dwóch moich synów i Rinke. Normalnie po świętach zapraszam do siebie bliskich przyjaciół, ale w tym roku niestety tego nie będzie ze względu na epidemię”, wyznała gwiazda w wywiadzie dla Plejady.pl.

„Biorąc pod uwagę to, co zafundował nam ten rok, to należy nam się celebrować te chwile i zapomnieć o lękach i kryzysie. W te święta musimy zagospodarować jako czas spokoju i przyjemności, bo to nam się wszystkim należy. Te święta będą inne niż wszystkie i myślę, że szczególnie docenimy czas spędzony z najbliższymi”, dodała projektantka.

Już na początku grudnia gwiazda zaczęła dekorować swój dom. W rozmowie z Plejadą wyznała, że w tym roku przystroiła już kilka świątecznych drzewek. A motywem przewodnim jest czerwień.

„Mam osiem choinek w tym roku, jedna jest bardzo duża i siedem bardzo małych. Wszystkie są w czerwonych bombkach i światełkach. Poza tym uszyłam podkładki pod talerze z czerwonego pluszu, które są bardzo przytulne i ciepłe. Na talerze położę czerwone bombki. Konsekwencja to podstawa", zdradziła.

Nic dziwnego, że zdjęcie choinek zamieszczone na Instagarmie gwiazdy zrobiło ogromne wrażenie na jej obserwatorach.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia Joanna Przetakiewicz zamierza spędzić w domu w Londynie. Jak wyznała w rozmowie z Party, że w przygotowaniu kolacji wigilijnej zawsze może liczyć na wsparcie.

,,Nigdy nie odważyłabym się sama przygotować kolacji wigilijnej i narażać na nią moich bliskich (śmiech). Zawsze pomaga mi zaprzyjaźniona pani, prywatnie przyjaciółka mojej mamy, która robi m.in. fantastyczną rybę faszerowaną, pierogi i mięsa", mówi w Party

Jak będzie wyglądać jej menu? ,,W tym roku specjalnie dla mojego męża chcę zrobić holenderskie gourmety. W garnkach do fondue i małych platformach do pieczenia przygotowuje się kawałki ryb, mięs i warzywa, a do tego specjalne dipy. Oprócz tego, że sami możemy komponować smaki, to jest przy tym mnóstwo zabawy. Osoba, której podczas pieczenia spadnie kawałek mięsa, musi za karę zaśpiewać piosenkę, zatańczyć lub powiedzieć wierszyk. To świetna tradycja, która chcę, by na stałe zagościła w naszym domu", wyznała Joanna Przetakiewicz. 

  Jak podobają Wam się świąteczne ozdoby w domu gwiazdy? My jesteśmy zachwyceni! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.