jamnik Łukasz Jemioł i Anna Jagodzińska i Jessica Mercedes
Fot. AKPA
VIVA! Tylko u nas

Impreza pod jemiołą czyli Christmas Party u projektanta Łukasza Jemioła

Katarzyna Piątkowska 12 grudnia 2017 16:45
jamnik Łukasz Jemioł i Anna Jagodzińska i Jessica Mercedes
Fot. AKPA

To już bożonarodzeniowa tradycja, że Łukasz Jemioł zaprasza bliskich znajomych i przyjaciół na wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole. Tegoroczne odbyło się w restauracji U Fukiera na warszawskiej Starówce. Pierwsze co rzuciło się w oczy przybywającym gościom to wielkie tekturowe figury Dziadka do orzechów, konika na biegunach i renifera, którymi w tym roku ozdobił koszulki i bluzy. Spotkanie było też okazją do zaprezentowania świątecznej kolekcji.

Łukasz Jemioł w aksamitnej marynarce na tle konika na biegunach i renifera
Fot. AKPA

fot. Łukasz Jemioł

Anna Jagodzińska pokazuje szarą koszulkę
Fot. AKPA

 fot. Anna Jagodzińska z koszulką z najnowszej kolekcji

Mateusz Motyczyński pokazuje białą koszulkę
Fot. AKPA

fot. Mateusz Motyczyński z Lilou z koszulką z najnowszej kolekcji

 

Wigilijne przysmaki


Goście zasiedli przy suto zastawionych stołach. Na przystawkę serwowano pierogi z kapustą i grzybami, karpia po żydowsku, śledzia i pasztet. Zamiast klasycznego barszczu z uszkami podano rosół z bażanta z kluseczkami.

„Cieszę się że widzimy się w takim gronie, że możemy ze sobą porozmawiać, spotkać się, bo cały rok jest szalony, mamy imprezy modowe, mijamy się. Życzę wszystkim cudownych Świąt!”,

mówił wzruszony Łukasz Jemioł. A Mateusz Hładki cieszył się, że może skosztować pysznych tradycyjnych dań, bo święta spędzi poza granicami Polski i nie będzie miał szansy na pierogi czy barszcz.

Mateusz Hładki i Karolina Szostak z bukietem kwiatów
Fot. AKPA

fot. Dziennikarz Mateusz Hładki i Bogna Sworowska

Znani goście

Na spotkaniu nie zabrakło top modelki Anny Jagodzińskiej, dziennikarza Mateusza Hładkiego, Bogny Sworowskiej i Agnieszki Ścibior, która stylizuje pokazy projektanta.

Łukasz Jemioł i Agnieszka Ścibior
Fot. AKPA

fot. Łukasz Jemioł i Agnieszka Ścibior, dyrektor kreatywna VIVY! Mody

Loteria

Główną atrakcją wieczoru była loteria z prezentami od samego projektanta oraz firm partnerskich: Apart, Kerastase, Gehwol, Exuma Gym. Przebrani w stroje elfów – projektant w asyście topmodelki Anny Jagodzińskiej – wylosowali wygranych. Wesoła impreza trwała do późnych godzin nocnych.

Łukasz Jemioł i Anna Jagodzińska w strojach elfów
Fot. AKPA

fot. Łukasz Jemioł i Anna Jagodzińska w strojach elfów

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?