Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Zjawiskowa suknia ślubna Marii Dębskiej. Szczegóły powstawania kreacji ujawnił jej projektant!

Aktorka wyglądała przepięknie!

Gabriela Czernecka 17 sierpnia 2020 14:51
Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Instagram

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli w miniony weekend ślub. Teraz do sieci wyciekły szczegóły sukni ślubnej panny młodej. Maria Dębska wyglądała zjawiskowo w kreacji od Macieja Zienia. Projektant zdradził, jak powstawała kreacja! Poznajcie szczegóły.

Suknia ślubna Marii Dębskiej

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub! Informację potwierdził magazyn Fakt, publikując na łamach swojego serwisu zdjęcia z uroczystości. Ślub Marcina Bosaka i Marii Dębskiej odbył się w sobotę 15 sierpnia 2020 roku w kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ten wyjątkowy dzień para spędziła w towarzystwie najbliższych, ale także kolegów i koleżanek z branży. Wśród zaproszonych gości na ślubie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej pojawili się m.in. Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem i córeczką Hanią, Mirosław Zbrojewicz oraz Artur Żmijewski. 

Marcin Bosak zadał szyku w eleganckim ciemnym garniturze. Początkowo nie było wiadomo, kto odpowiada za projekt sukni ślubnej Marii Dębskiej, ale wielu zwróciło uwagę, że przypomina tę, którą przed laty miała na swoim ślubie Anna Lewandowska. To klasyczna, śnieżnobiała kreacja, z delikatnymi falami utworzonymi ze zwiewnego materiału, które nadały kreacji lekkości. Ci, którzy tak myśleli, mieli rację, bowiem suknię tworzył ten sam projektant. Maciej Zień na swoim Instagramie umieścił właśnie fotografie przepięknej kreacji i szczegółowo opisał szczegóły jej powstawania. „Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad wyjątkową suknią ślubną dla pięknej, młodej i jakże utalentowanej aktorki Marii Dębskiej”, pisze projektant.

„Teraz możemy już oficjalnie pokazać kilka zdjęć z przymiarek i przygotowań z naszego Atelier przy Belwederskiej. Marysia wybrała flagowy model - Camellia i wyglądała zjawiskowo! Bestsellerowa Camellia to lekkość i szlachetność jedwabnej organzy, zmysłowość formy, wyrafinowanie i klasa”, czytamy w opisie kreacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Zień (@maciej_zien)

Nie da się nie zauważyć, że w ruchu suknia ślubna Marii Dębskiej robi jeszcze większe wrażenie. Jak Wam się podoba? Naszym zdaniem aktorka wyglądała zjawiskowo!  

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Zień (@maciej_zien)

A Tak w dniu swojego ślubu prezentowała się Anna Lewandowska. Widzicie podobieństwo?

 

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej projektu Macieja Zienia
Fot. Eastnews

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.