Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Piotr Molecki/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub. Wsród gości plejada gwiazd!

Serdecznie gratulujemy młodej parze!

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 17:12
Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Piotr Molecki/East News

Z dnia na dzień stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Choć długo ukrywali swój związek, rzadko pokazywali się publicznie, nie afiszując się ze swoim uczuciem, wszystko wskazuje na to, że para właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Marcin Bosak i Maria Dębska już po ślubie! Poznajcie szczegóły!

Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub

„Tak, jestem szczęśliwa, zakochana i nic na temat więcej nie powiem”, mówiła Maria Dębska w rozmowie z Na Żywo kilka miesięcy temu. Wraz z Marcinem Bosakiem szybko podbili serca polskiej publiczności i nikt nie miał wątpliwości, że darzą się szczerym uczuciem. „Marcin nie widzi świata poza Marysią i jest święcie przekonany, że to ta jedyna. Prawdopodobnie jeszcze przed jej majowymi urodzinami Marcin się oświadczy. Takie przynajmniej są plany”, mówiła w rozmowie z Faktem koleżanka aktora.

Wygląda na to, że informacje były prawdziwe, bowiem jak podał właśnie FaktMarcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub!  Informację magazyn potwierdził, publikując na łamach swojego serwisu zdjęcia z uroczystości. Ślub Marcina Bosaka i Marii Dębskiej odbył się w sobotę 15 sierpnia w kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ten wyjątkowy dzień para spędziła w towarzystwie najbliższych, ale także kolegów i koleżanek z branży. Wśród zaproszonych gości na ślubie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej pojawili się m.in. Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem i córeczką Hanią, Mirosław Zbrojewicz oraz Artur Żmijewski. 

Nie da się nie zauważyć, że suknia ślubna Marii Dębskiej przypomina tę, którą przed laty miała na swoim ślubie Anna Lewandowska. To klasyczna, śnieżnobiała kreacja, z delikatnymi falami utworzonymi ze zwiewnego materiału, które nadały kreacji lekkości. Z kolei Marcin Bosak zadał szyku w eleganckim ciemnym garniturze. Jak na razie ani Maria Dębska, ani Marcin Bosak nie potwierdzili informacji o ślubie. W oczekiwaniu na oficjalny komentarz świeżo upieczonych małżonków życzymy im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Więcej zdjęć z uroczystości możecie obejrzeć na stronie FAKTU 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Zień (@maciej_zien)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Zień (@maciej_zien)

Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Dębska (@marysiadebska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Dębska (@marysiadebska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.