Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2017 17:00
1/4
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
1/4

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra już po ślubie. Para potwierdziła informacje, publikując na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z uroczystości. Aktorzy znani m.in. z „Na dobre i na złe” pozują uśmiechnięci i wpatrzeni w obiektyw. Fani w komentarzach pod zdjęciem wypytują aktorkę, kto zaprojektował jej suknię ślubną. My już wiemy!

 

Polecamy: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

 

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub!

 

Autorką sukni ślubnej Emilii Komarnickiej jest Viola Piekut. To w sukni ślubnej jej autorstwa do ołtarza poszła m.in. Dominika Gawęda 29 lipca 2017 roku. Piosenkarka zespołu Blue Cafe wzięła wówczas ślub z Maciejem Szczepanikiem. Teraz okazuje się, że Viola Piekut miała okazję stworzyć wyjątkową kreację również dla żony Redbada Klynstry. Okazuje się, że  aktorka „Na dobre i na złe”,  Emilia Komarnicka od samego początku miała wizję tego, jak miałaby wyglądać jej suknia ślubna.

 

Suknia ślubna Emilii Komarnickiej

 

Założenie było proste: ten dzień miał być zgodny z polską tradycją! Koronki sprowadzane z Francji czy Hiszpanii ustąpiły miejsca polskim tkaninom i dodatkom! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, suknia okazała się spełnieniem marzeń, a dla nas dodatkowo powodem do wielkiej dumy! Dla spostrzegawczych i lubiących detale... projekt zakładał też wprowadzenie elementu subtelnej biżuterii, którą okazał się delikatny, złoty łańcuszek umiejscowiony na dekolcie odsłaniającym plecy”, napisała Viola Piekut. 

 

Zobaczcie, jak wyglądał efekt końcowy tej współpracy! 

 

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

2/4
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
2/4

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub 29 lipca 2017 roku. Gwiazdy serialu „Na dobre i na złe" plotki o ślubie potwierdzili zmianą nazwisk na Facebooku i wspólnym zdjęciem. Teraz oboje noszą podwójne nazwiska: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki. 

 

Polecamy: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

3/4
Suknia ślubna Emilii Komarnickiej, suknia autorstwa Violi Piekut
Copyright @Facebook Violi Piekut
3/4

Suknia ślubna Emilii Komarnickiej to dzieło projektantki Violi Piekut. To ona stworzyła również suknię ślubną Dominiki Gawędy z zespołu Blue Cafe. Suknia Komarnickiej wyszywana była koronkami sprowadzanymi z z Francji czy Hiszpanii. Najciekawszy jest jednak dekolt odsłaniający plecy. „Dla spostrzegawczych i lubiących detale... projekt zakładał też wprowadzenie elementu subtelnej biżuterii, którą okazał się delikatny, złoty łańcuszek”, napisała na swoim Facebooku Viola Piekut.

 

Polecamy: Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik już po ślubie. Poznajcie szczegóły uroczystości!

4/4
Suknia ślubna Emilii Komarnickiej, suknia autorstwa Violi Piekut
Copyright @Facebook Violi Piekut
4/4

Patrząc na zdjęcia sukni ślubnej Emilii Komarnickiej, nikt nie ma wątpliwości, że tego dnia aktorka wyglądała zjawiskowo!

 

Polecamy: Kożuchowska, Kwaśniewska, Radwańska... Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?