Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2017 17:00
1/4
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
1/4

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra już po ślubie. Para potwierdziła informacje, publikując na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z uroczystości. Aktorzy znani m.in. z „Na dobre i na złe” pozują uśmiechnięci i wpatrzeni w obiektyw. Fani w komentarzach pod zdjęciem wypytują aktorkę, kto zaprojektował jej suknię ślubną. My już wiemy!

 

Polecamy: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

 

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub!

 

Autorką sukni ślubnej Emilii Komarnickiej jest Viola Piekut. To w sukni ślubnej jej autorstwa do ołtarza poszła m.in. Dominika Gawęda 29 lipca 2017 roku. Piosenkarka zespołu Blue Cafe wzięła wówczas ślub z Maciejem Szczepanikiem. Teraz okazuje się, że Viola Piekut miała okazję stworzyć wyjątkową kreację również dla żony Redbada Klynstry. Okazuje się, że  aktorka „Na dobre i na złe”,  Emilia Komarnicka od samego początku miała wizję tego, jak miałaby wyglądać jej suknia ślubna.

 

Suknia ślubna Emilii Komarnickiej

 

Założenie było proste: ten dzień miał być zgodny z polską tradycją! Koronki sprowadzane z Francji czy Hiszpanii ustąpiły miejsca polskim tkaninom i dodatkom! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, suknia okazała się spełnieniem marzeń, a dla nas dodatkowo powodem do wielkiej dumy! Dla spostrzegawczych i lubiących detale... projekt zakładał też wprowadzenie elementu subtelnej biżuterii, którą okazał się delikatny, złoty łańcuszek umiejscowiony na dekolcie odsłaniającym plecy”, napisała Viola Piekut. 

 

Zobaczcie, jak wyglądał efekt końcowy tej współpracy! 

 

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

2/4
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
2/4

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub 29 lipca 2017 roku. Gwiazdy serialu „Na dobre i na złe" plotki o ślubie potwierdzili zmianą nazwisk na Facebooku i wspólnym zdjęciem. Teraz oboje noszą podwójne nazwiska: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki. 

 

Polecamy: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

3/4
Suknia ślubna Emilii Komarnickiej, suknia autorstwa Violi Piekut
Copyright @Facebook Violi Piekut
3/4

Suknia ślubna Emilii Komarnickiej to dzieło projektantki Violi Piekut. To ona stworzyła również suknię ślubną Dominiki Gawędy z zespołu Blue Cafe. Suknia Komarnickiej wyszywana była koronkami sprowadzanymi z z Francji czy Hiszpanii. Najciekawszy jest jednak dekolt odsłaniający plecy. „Dla spostrzegawczych i lubiących detale... projekt zakładał też wprowadzenie elementu subtelnej biżuterii, którą okazał się delikatny, złoty łańcuszek”, napisała na swoim Facebooku Viola Piekut.

 

Polecamy: Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik już po ślubie. Poznajcie szczegóły uroczystości!

4/4
Suknia ślubna Emilii Komarnickiej, suknia autorstwa Violi Piekut
Copyright @Facebook Violi Piekut
4/4

Patrząc na zdjęcia sukni ślubnej Emilii Komarnickiej, nikt nie ma wątpliwości, że tego dnia aktorka wyglądała zjawiskowo!

 

Polecamy: Kożuchowska, Kwaśniewska, Radwańska... Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.