Komentarz Andrzeja Dudy podbił serca internautów!

Gabriela Czernecka 21 września 2018 20:21

Drobna wpadka Agaty Dudy, jaką zaliczyła podczas wizyty w USA, komentowana jest do dziś. Podczas wsiadania do limuzyny, pierwsza dama zgubiła szpilkę! But zsunął się ze stopy żony prezydenta zanim ta, zdążyła wsiąść do pojazdu. Do dość niekomfortowej sytuacji miało także dojść między Andrzejem Dudą a Donaldem Trumpem. Na Twitterze ta informacja szybko została sprostowana. Teraz para prezydencka odniosła się do wpadki pierwszej damy z butem. Jednym zdjęciem Agata Duda udowodniła, że ma do siebie dystans! 

Wpadka Agaty Dudy skomentowana na Twitterze

We wtorek Andrzej Duda wraz z małżonką przyleciał do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Choć internauci pochwalili to, jak prezentowała się nasza pierwsza dama, to niestety, nie udało się jej uniknąć wpadki. Stylizacja Agaty Dudy przypadła do gustu internautom, którzy zgodnie okrzyknęli, że wyglądała o wiele lepiej niż Melania Trump. 

Wydawało się, że spotkanie par prezydenckich Polski i USA przebiegło bez zarzutu, ale zanim do niego doszło, polska pierwsza dama zaliczyła drobną wpadkę! But Agaty Dudy zsunął się z jej stopy, gdy ta wsiadała do limuzyny. Pierwsza dama musiała się po niego schylić, a później z gracją wsiadła do samochodu. Czy to pośpiech, stres, a może zbyt wysoka limuzyna? Nie wiadomo, ale but ewidentnie nie chciał współpracować.

Wpadka Agaty Dudy nie umknęła uwadze dziennikarzom, którzy nagrywali odjazd pary w kierunku Białego Domu. Na Twitterze niemal natychmiast pojawiła się masa komentarzy. I choć większość internautów pisało, że to na szczęście, inni byli jednak bardziej złośliwi...

 Wygląda na to, że para prezydencka nie zamierza obojętnie przechodzić koło takich reakcji i... postanowiła skomentować całe zajście w dość zabawny sposób. Na oficjalnych profilach Agaty Dudy w social mediach pojawiło się zdjęcie, na którym ta spaceruje po pałacu prezydenckim...boso! Tym jednym zdjęciem udowodniła, że ma do siebie dystans. Możecie zobaczyć je tutaj>>

Z pewnością pomógł jej w tym również zabawny komentarz małżonka: „Agata mówi, że buty mają to do siebie że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp (podobno zwłaszcza szpilki), a czasem spadają... same”, czytamy na Twitterze Kancelarii Prezydenta RP. To się nazywa podejście! Zobaczcie w naszej galerii zdjęcie Agaty Dudy z pałacu oraz ze spotkania pary prezydenckiej j z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy!  

1/6
Copyright @Twitter
1/6

Na oficjalnych profilach Agaty Dudy w social mediach pojawiło się zdjęcie, na którym ta spaceruje po pałacu prezydenckim...boso!

2/6
Copyright @Andrzej Iwanczuk/REPORTER
2/6

Tak Agata Duda prezentowała się na spotkaniu z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy.

3/6
Agata Duda, stylizacje Agaty Dudy
Copyright @ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/ East News
3/6

Stylizacja Agaty Dudy przypadła do gustu internautom.

4/6
Agata Duda, stylizacje Agaty Dudy
Copyright @ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/ East News
4/6

 Stylizacja Agaty Dudy przypadła do gustu internautom, którzy zgodnie okrzyknęli, że wyglądała o wiele lepiej niż Melania Trump. 

5/6
Agata Duda, stylizacje Agaty Dudy
Copyright @ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/ East News
5/6

Para prezydencka na spotkaniu z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy.

6/6
Agata Duda, stylizacje Agaty Dudy
Copyright @ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/ East News
6/6

Para prezydencka na spotkaniu z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.