Agata Duda, Melania Trump, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. Rex Features/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Duda gwiazdą Instagrama! To zasługa... Melanii Trump 

Wspólne zdjęcie wywołało w sieci falę komentarzy!

Gabriela Czernecka 21 września 2018 09:56
Agata Duda, Melania Trump, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. Rex Features/East News

Agata Duda gwiazdą Instagrama! Choć nasza pierwsza dama sama nie posiada konta w social mediach, to świetny debiut zapewniła jej sama Melania Trump. Panie miały okazję spotkać się podczas ostatniej wizyty polskiej pary prezydenckiej w USA. Obie miały na sobie podobnie kolorystycznie kreacje, co zostało bardzo pozytywnie odebrane. Teraz na Instagramie Melanii Trump pojawiło się wspólne zdjęcie z nasza pierwszą damą upamiętniające to spotkanie i...  w sieci zawrzało! 

Agata Duda na Instagramie Melanii Trump

Agata Duda i Melania Trump spotkały się niedawno dzięki wizycie polskiej pary prezydenckiej w USA. Kreacje pierwszych dam zostały pozytywnie odebrane przez internautów. Przypomnijmy, że jakiś czas temu podczas odwiedzin Donalda i Melanii Trumpów w Polsce, polska pierwsza dama została skrytykowana za wybór swojej kreacji. Wówczas Agata Duda miała na sobie zestaw w wyrazistym, fuksjowym kolorze. Zdaniem wielu osób, ta stylizacja bardzo ją postarzyła.

Teraz żona Andrzeja Dudy zdecydowała się na kreację od polskiej projektantki, Eli Piorun. Czarne spodnie i biała marynarka z elegancką baskinką i paskiem okazały się być strzałem w dziesiątkę. „Agata Duda wygląda w nim bardzo ładnie, stylowo, klasycznie i przede wszystkim widać, że czuje się w tym kostiumie bardzo dobrze”, powiedziała w jednym z wywiadów projektantka kreacji.

Pewność siebie widać także na zdjęciu, którym podzieliła się pierwsza dama USA. Na Instagramie Melanii Trump pojawiło się jej zdjęcie z Agatą Dudą. I choć nasza pierwsza dama nie ma konta w tym serwisie, to już mówi się, że została jego gwiazdą! 

„Bardzo owocne spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą”, podpisała zdjęcie Melania Trump. Internauci są zachwyceni wspólną fotografią pierwszych dam. Nie szczędzili ciepłych słów, w których chwalili obie kobiety i stroje które wybrały. 

Przeważają jednak opinie, że to Agata Duda tym razem wyglądała lepiej. Zgadzacie się z tym?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez First Lady Melania Trump (@flotus)

Agata Duda, pierwsza dama, stylizacje pierwszej damy, stylizacje Agaty Dudy
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.