Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda starszy brat Macieja Zakościelnego. To prawdziwy przystojniak

Czym zajmuje się Filip Zakościelny?

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2023 13:05
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Szturmem podbił serca widzów. Maciej Zakościelny jest jednym z najpopularniejszych i najzdolniejszych polskich aktorów. Rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego może nie każdy zdawał sobie sprawę z tego, że  ma starszego brata. Niedawno jego zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie partnerka aktora, Paulina Wyka. Czym się zajmuje Filip? Nie poszedł artystyczną ścieżką. Miał zupełnie inne plany na życie. Dziś przypominamy jego historię.

Starszy brat Macieja Zakościelnego - kto to?

Wychowywali się w Stalowej Woli w domu z tradycjami. Maciej Zakościelny i jego starszy brat, Filip rodzicom zawdzięczają to, czym dziś się zajmują - robią to, co sprawia im przyjemność. Nie bali się gnać za marzeniami. W jednym z wywiadów dla VIVY! aktor przytaczał słowa swojego ojca. „Synu, w życiu musisz robić to, co kochasz. Jak będziesz to kochał, będziesz najlepszy. Z najlepszymi każdy chce pracować. Z wyrobnikami niekoniecznie”, mówił Maciej Zakościelny kilka lat temu w rozmowie z Beatą Nowicką.

Swoją drogę związał ze sztuką – występuje na scenie, gra na skrzypcach, śpiewa. Ale to rodzina jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu. Maciej Zakościelny doczekał się wspaniałych pociech – Borysa i Alexa, które wychowuje wspólnie z  partnerką, Pauliną Wyką.

CZYTAJ TAKŻE: Chciał, by najmłodszy syn poszedł w jego ślady... Jak wyglądają relacje Dawida Kwiatkowskiego z tatą?

Na Instagramie ukochanej aktora pojawiło się kiedyś zdjęcie jego starszego brata. Kadr został opatrzony podpisem: „Singlem być”. Wtedy wokół osoby Filipa Zakościelnego zrobiło się medialne zamieszanie...

Z kolei kilka lat temu aktor w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz wyznał, że Filip świetnie radzi sobie jako wujek jego pociech. Wraz z ukochaną zawsze mogą liczyć na jego wsparcie w opiece nad maluchami. „Doskonale odnalazł się w roli wujka i często przychodzi pobawić się z chłopcami czy wyjść z którymś na spacer”, zdradził.  „Na Filipa zawsze można liczyć”, dodawała Paulina Wyka. 

Filip Zakościelny, kim jest brat Macieja Zakościelnego?
Fot. Instagram @paulinawyka

Czym zajmuje się Filip Zakościelny?

Wiadomo, że nie wybrał artystycznej drogi. Filip Zakościelny ma 44 lata i skończył studia ekonomiczne. Na co dzień pracuje jako product manager. Jego Instagram jest pełen zdjęć z podróży, widać, że kocha muzykę, a wolny czas spędza z przyjaciółmi. Ukochana Macieja Zakościelnego lata temu zdradziła, że Filip wciąż jest kawalerem, lecz od tamtego czasu ten stan rzeczy mógł ulec zmianie — jeśli tak, to nie pokazuje on w sieci swojej miłości...

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Poznali się na studiach, miało ich łączyć silne uczucie. Prawda o relacji Pawła Deląga i Katarzyny Skrzyneckiej wyszła na jaw po latach

Na dodatek jedna rzecz nie umknęła internautom. Nie da się ukryć, że bracia są do siebie bardzo podobni! Też tak uważacie?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.