Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda starszy brat Macieja Zakościelnego. To prawdziwy przystojniak!

Czym zajmuje się Filip?

Olga Figaszewska 21 kwietnia 2021 06:42
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Szturmem podbił serca widzów. Maciej Zakościelny jest jednym z najpopularniejszych i najzdolniejszych polskich aktorów. Rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego może nie każdy zdawał sobie sprawę z tego, że  ma starszego brata. Niedawno jego zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie partnerka aktora, Paulina Wyka. Czym się zajmuje Filip? Nie poszedł artystyczną ścieżką. Miał zupełnie inne plany na życie.

Starszy brat Macieja Zakościelnego

Wychowywali się w Stalowej Woli w domu z tradycjami. Maciej Zakościelny i jego starszy brat, Filip rodzicom zawdzięczają to, czym dziś się zajmują - robią to, co sprawia im przyjemność. Nie bali się gnać za marzeniami. W jednym z wywiadów dla VIVY! aktor przytaczał słowa swojego ojca. „Synu, w życiu musisz robić to, co kochasz. Jak będziesz to kochał, będziesz najlepszy. Z najlepszymi każdy chce pracować. Z wyrobnikami niekoniecznie”, mówił Maciej Zakościelny kilka lat temu w rozmowie z Beatą Nowicką.

Swoją drogę związał ze sztuką – występuje na scenie, gra na skrzypcach, śpiewa. Ale to rodzina jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu. Maciej Zakościelny doczekał się wspaniałych pociech – Borysa i Alexa, które wychowuje wspólnie z  partnerką, Pauliną Wyką.

Na Instagramie ukochanej aktora pojawiło się niedawno zdjęcie jego starszego brata. Kadr został opatrzony podpisem: „Singlem być”.

Rok temu aktor w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz wyznał, że Filip świetnie odnajduje się w roli wujka. Wraz z ukochaną zawsze mogą liczyć na jego pomoc w opiece nad maluchami. „Doskonale odnalazł się w roli wujka i często przychodzi pobawić się z chłopcami czy wyjść z którymś na spacer”, zdradził.  „Na Filipa zawsze można liczyć”, dodawała Paulina Wyka. 

Zobacz też: Brat Rafała Zawieruchy bierze udział w Masterchefie! Aktor nawet o tym nie wiedział!

Filip Zakościelny, kim jest brat Macieja Zakościelnego?
Fot. Instagram @paulinawyka

Czym zajmuje się Filip Zakościelny?

Nie wybrał artystycznej drogi. Filip Zakościelny ma 42 lata i skończył studia ekonomiczne. Na co dzień na  pracuje jako product manager. Na Instagramie publikuje zdjęcia z podróży, widać, że kocha muzykę, a  wolny czas spędza z przyjaciółmi. I jak zdradziła ukochana Macieja Zakościelnego, wciąż jest kawalerem. Jedna rzecz nie umknęła internautom. Nie da się ukryć, że bracia są do siebie bardzo podobni! 

Sprawdź też: Kim jest starsza siostra Barbary Kurdej-Szatan? Poznajcie bliżej Kasię Kurdej-Manię! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.