Julio Iglesias Jr
Fot. Instagram @juliojrofficial
O NIM JEST GŁOŚNO

Pochodzi z muzycznej rodziny i sam też śpiewa!

Ten przystojniak to brat Enrique Iglesiasa!

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2019 21:28
Julio Iglesias Jr
Fot. Instagram @juliojrofficial

Do Enrique Iglesiasa wzdychają miliony kobiet na całym świecie... Ale czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że wokalista ma trzech braci? Julio Iglesias Jr. szczególnie przykuł uwagę fanek gwiazdora. Jest równie przystojny i utalentowany!

Kim jest Julio Iglesias Junior?

Julio Iglesias Jr. jest starszy od Enrique o trzy lata. Z różnym skutkiem próbuje podbić światowy rynek muzyczny. Nie można odmówić mu talentu wokalnego, wydał już cztery krążki ale nadal pozostaje w cieniu sławnego brata. To go nie zniechęca się i spełnia swoje muzyczne marzenia! Koncertuje i nagrywa kolejne utwory.  W 2011 roku odwiedził Polskę i zagrał koncert w Zielonej Górze.

46-latek całkiem nieźle radzi sobie w show-biznesie. Julio Iglesias Junior próbował swoich sił w programach rozrywkowych. Występował już na parkiecie hiszpańskiego Tańca z Gwiazdami i scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W każdym z programów docierał do finału i zajmował trzecie miejsce. Co ciekawe, świetnie daje sobie radę w roli modela. Brał udział w kampaniach reklamowych m.in. dla Versace.

Na Instagramie śledzi go ponad 128 tysięcy osób. Tam też dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego i archiwalnymi materiałami z dzieciństwa. Od ośmiu lat serce Julio Iglesiasa jest już zajęte. Jego żoną jest belgijska modelka Charisse Verhaert.

Zauważasz podobieństwo do Enrique Iglesiasa? 

Enrique Iglesias
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😁😁😁

Post udostępniony przez Julio Iglesias, Jr. (@juliojrofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning 😉😉😉 hanging with my friend Celine 🎵🎶

Post udostępniony przez Julio Iglesias, Jr. (@juliojrofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miami Beach with my dad 😁 1981 ✌Con mi padre en Miami beach 1981. 😁😁😁

Post udostępniony przez Julio Iglesias, Jr. (@juliojrofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hiking with my girl😊😊 hoy toca excursion 😁😁😁😁

Post udostępniony przez Julio Iglesias, Jr. (@juliojrofficial)

Brat Enrique Iglesiasia, Julio Iglesias Junior
Fot. TOMASZ GAWALKIEWICZ/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?