Tomasz Komenda
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Przełom w sprawie Tomasza Komendy! Prokuratura dotarła do nowego świadka

Czy rozwiąże on tajemnicę morderstwa w Miłoszycach?

Konrad Szczęsny 13 listopada 2018 14:17
Tomasz Komenda
Fot. East News

Czy nowy świadek, który na co dzień mieszka w Miami w USA, rzuci nowe światło na tajemnicę brutalnego morderstwa, do którego doszło w nocy z 31 grudnia 1996 roku na 1 stycznia 1997 roku? Wszystko na to wskazuje! W sprawie zbrodni, o którą został niesłusznie oskarżony Tomasz Komenda, nastąpił kolejny przełom.

Nowy świadek w sprawie Tomasza Komendy pomoże rozwiązać tajemnicę zbrodni w Miłoszycach?

W 2017 roku zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy według policji mieli coś wspólnego z makabrycznym zabójstwem 15-letniej Małgosi. Norbert B. feralnej nocy był ochroniarzy w dyskotece Alcatraz w Miłoszycach, zaś Ireneusz M. bawił się razem z dziewczyną, która kilka godzin później została bestialsko zamordowana.

Ślady pozostawione na miejscu zbrodni wskazują na to, że udział w zabójstwie brała jeszcze trzecia osoba. W jej odnalezieniu może pomóc tajemniczy mężczyzna, który na co dzień mieszka w Miami w USA.

Kim jest nowy świadek w sprawie morderstwa w Miłoszycach?

O jego istnieniu śledczy wiedzieli już od jakiegoś czasu. Pracował feralnej nocy wraz z Norbertem B. w dyskotece. Nie wiadomo jednak, czym się zajmował. Mężczyzna wyemigrował za ocean kilka lat temu. Według doniesień Faktu, za pośrednictwem mediów społecznościowych udało się jednak do niego dotrzeć, mimo że zajęło to kilka miesięcy. Świadek odbył już w prokuratorami prowadzącymi sprawę rozmowę, w trakcie której przyznał, że posiada wiedzę na temat tego, co wydarzyło się tamtej nocy i chętnie o tym opowie. Obecnie śledczy starają się ustalić dogodny termin, by mężczyzna mógł złożyć zeznania.

Czy będą one przełomem w śledztwie i pozwolą dotrzeć do trzeciej osoby podejrzanej o udział w morderstwie Małgosi? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy  

Tomasz Komenda
Fot. Jan Bielecki/East News

Tomasz Komenda o gwałcie w więzieniu
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.