Jej spektakularna metamorfoza robi wrażnie!

Olga Figaszewska 7 września 2020 11:30

Metamorfoza Anny Lewandowskiej robi wrażenie! Trenerka już dawno przestała być tylko zawodniczką karate, albo tylko żoną piłkarza. Anna Lewandowska - sportsmenka, trenerka, piękna kobieta i czuła żona Roberta Lewandowskiego, a także matka Klary i Laury.  Dziś obchodzi swoje 32. urodziny! Zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat! 

Stare zdjęcia Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska nawet będąc w ciąży nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Teraz skupia się na młodych mamach, które zachęca do odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego odżywiania kobiet w ciąży. Tworzy specjalne warsztaty i obozy dla kobiet. Wydaje płyty DVD, na których znajdujemy ulubione ćwiczenia gwiazdy. Dużo uwagi poświęca motywacji.

To jest moc, ale też duża odpowiedzialność. Przede wszystkim muszę pokazać, że jestem profesjonalna, nie zrobię nikomu krzywdy, tylko mogę pomóc. Na tym się skupiam. Jestem sportowcem z krwi i kości. Nie ma spoczywania na laurach.

Metamorfoza Anny Lewandowskiej do 2020 roku

Mówi, że najważniejszy jest dla niej rozwój. Każdego dnia chce sięgać po więcej. Działanie to jej żywioł. Odkąd założyła bloga, motywuje kobiety do utrzymania zdrowego trybu życia, a każda z nich chce wyglądać jak Anna Lewandowska. Zanim rozpoczęła karierę, przeszła spektakularną metamorfozę. Największą zmianę w wizerunku widać na przestrzeni 2011 roku. Trenerka zmieniła styl i fryzurę. W wywiadzie dla VIVA! wyznała, że jest ambitną perfekcjonistką i twardą sportsmenką. Ale czasem lubi też pokazać się od innej strony - delikatnej i kobiecej.

Owszem, obcasy i sukienki też lubię. Ale nie lubię słodkich różowych tiuli, zawsze muszę mieć pazur. Nie skupiam się na ciuchach, nie chodzę zbyt często na zakupy. Jak czegoś potrzebuję, zamawiam w Internecie. Nie marnuję na to dużo czasu i nie korzystam z pomocy stylistki. Lubię też rzeczy polskich projektantów, na przykład La Manię Joanny Przetakiewicz, a także prostą elegancję Victorii Beckham.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Anna Lewandowska zmieniała się zbiegiem lat. Uważacie, że przeszła spektakularną metamorfozę?  

1/10
Anna Lewandowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Instagram, Zuza Krajewska/LAF AM
1/10

Zdjęcia Anny Lewandowskiej sprzed lat robią wrażenie! Trenerka ma do siebie dystans i często sama je publikuje.

2/10
Anna Lewandowska w blondzie
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/10

Anna Lewandowska w blondzie? Tak żona Roberta Lewandowskiego prezentowała się na przełomie 2007/2008 roku.

3/10
Anna Lewandowska w blondzie
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/10

Anna Lewandowska w 2008 roku.

4/10
Anna Lewandowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Instagram
4/10

Anna Lewandowska, 2010 rok

5/10
Anna Lewandowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Instagram
5/10

Anna Lewandowska, 2011 rok

6/10
Anna Lewandowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @East News
6/10

Anna Lewandowska, 2013 rok

7/10
Anna Lewandowska
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
7/10

Anna Lewandowska, VIVA! grudzień 2014

8/10
Anna Lewandowska
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
8/10

Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015

9/10
Anna Lewandowska w blondzie
Copyright @VIVA!
9/10

Spektakularna metamorfoza Anny Lewandowskiej!

10/10
Anna Lewandowska córki
Copyright @Instagram
10/10

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.