Robert Gawliński z żoną, VIVA! 8/2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Gawliński już tak nie wygląda. Lider Wilków wrócił na scenę i zaskoczył fanów

Ostatni rok artysta spędził poza Polską. Co robił?

Rafał Kowalski 24 sierpnia 2021 15:00
Robert Gawliński z żoną, VIVA! 8/2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Piętnaście lat temu Robert Gawliński z rodziną zakochali się w Grecji. To właśnie wtedy muzyk postanowił, że kiedyś tam zamieszka. Marzenie udało spełnić się w trakcie pandemii. Gwiazdor wrócił już do Polski, ponieważ znów może koncertować. Podczas jednego z pierwszych telewizyjnych występów zaskoczył nowym image’em. Jak się zmienił?

Robert Gawliński – metamorfoza

W ostatni weekend Telewizja Polsat zorganizowała w Uniejowie koncert, podczas którego gwiazdy namawiały do życia zgodnego ze środowiskiem. Na scenie pojawił się między innymi zespół Wilki z liderem Robertem Gawlińskim. Grupa wykonała swoje największe przeboje, ale wielu widzów skupiło się nie na muzyce, a wyglądzie rockmana.

Okazuje się, że w ostatnich miesiącach Robert Gawliński zrezygnował z długich włosów, z którymi był kojarzony przez lata. Rockowe pióra zrzucił na rzecz krótkiej fryzury na jeża. Zdaniem wielu internautów piosenkarz też schudł.

CZYTAJ TEŻ: Doda w ostatnich latach drastycznie zmieniła wizerunek!  Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

Najważniejsze, że artysta jest w świetnej formie i humorze – obie te rzeczy potwierdził nakłaniając publiczność do zabawy. Podoba się Wam jego aktualny styl? Zobaczcie jak zmieniał się przez lata.

Robert Gawliński, 2014

Robert Gawliński, 2014
Fot. Agencja ONS

Robert Gawliński, 2021

Robert Gawliński, 2021
Fot. AKPA / Krzemiński Jordan

Robert Gawliński, screen z wywiadu 2021
Fot. Screen z YouTube Pomponik.pl

Co robił Robert Gawliński w pandemii?

Był marzec 2021 roku, gdy Robert Gawliński i jego żona zdecydowali się opuścić Polskę. Gwiazdor podkreślał, że nic nie trzyma go w kraju, póki nie może koncertować z zespołem. To przecież główna forma zarobku ulubieńca publiczności.

Wszystkie miesiące rockman poświęcił na relaks w ukochanej Grecji. Znalazł tam sobie też nietypowe zajęcie. „Właśnie jesteśmy w trakcie naszego pierwszego oliwkobrania. Do tej pory zebraliśmy już osiem worków. Zbieranie mocno daje nam w kość. Trochę wymiękliśmy”, opowiadał muzyk Faktowi nazywając się rolnikiem.

Mimo wszystko dobrze znów widzieć 57-latka przy mikrofonie. Tęskniliśmy! 

SPRAWDŹ TEŻKatarzyna Werner zawiesiła karierę w telewizji i wyjechała na Zanzibar. Czy wróci do pracy w TVN24? 

Robery Gawliński z rodziną, 2016

Robert Gawliński z rodziną, Robert Gawliński, VIVA! 8/2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Robert Gawliński, 2019

Robert Gawliński 2019
Fot. Jacek Kurnikowski AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.