Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie wiedziałam, jak ugotować makaron”. Anna Lewandowska ujawnia początki związku z Robertem

Nie było lekko...

Gabriela Czernecka 15 października 2018 09:27

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Dla wielu stanowią wzór w różnych dziedzinach. Robert Lewandowski inspiruje chłopców do spełniania swoich marzeń, a Anna Lewandowska jest wzorem dla kobiet. Idealna matka, żona, a także gospodyni domowa. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było! Anna Lewandowska zdobyła się na odważne wyznanie. Wiedzieliście, że kiedyś nie potrafiła gotować?

Anna Lewandowska nie potrafi gotować?

Anna Lewandowska opisała na Instagramie swoje trudne początkowi z gotowaniem. Trenerka zdradziła, że pewnego razu Robert poprosił ją o dobry obiad, a ona bezradnie rozłożyła ręce. Żona piłkarza nie wiedziała nawet, jak przyrządzić zupę pomidorową! 

„Zdejmij fartucha... [powiedzenie francuskiego restauratora Michela Morana z MasterChef TVN – przyp. red.]. Parafrazując mistrza kuchni, "weź fartucha" i zacznij gotować. To wcale nie jest trudne. Kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron czy zupę pomidorową, tak serio, serio!”, pisze na Instagramie Ania Lewandowska.

To stwierdzenie zaskoczyło fanów trenerki. Przypomnijmy, że po świętowaniu 30. urodzin Lewandowskich, dziennikarz sportowy Mateusz Borek, który był jedynym pracownikiem mediów zaproszonym na tę imprezę, zdradził szczegół z życia pary. 

„Podoba mi się, że Robert utrzymuje dobre relacje z kumplami z czasów, gdy "Lewy" nie miał jeszcze pierwszego samochodu i dopiero zaczynał grać. Fajnie, że oni nada się trzymają razem. I to naprawdę nie jest udawane, ani sztuczne - zachwycał się na YouTubie. Nawet jeden kolega wyrwał mikrofon Robertowi i opowiedział, że gdy przyjeżdżał do niego w odwiedziny do Poznania, to Ania nie umiała nawet zupy ugotować i głodny wychodził”, opowiadał w programie Prawda Futbolu Romanowi Kołtoniowi. 

Jego słowa przeszły wówczas bez echa, ale wczoraj odniosła się do nich sama Ania! „Pamiętam ten moment, kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił: «Kochanie, zrób mi dobry obiadek». Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie «dobrego obiadu». Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko)”, czytamy na Instagramie Lewandowskiej..

W swoim wpisie wymienia kolejno powody, dla których warto nauczyć się tej sztuki. Jak się okazuje, żona Roberta Lewandowskiego też kiedyś nie potrafiła gotować. Od tamtej pory sporo się jednak zmieniło, a przysmakami Anny zachwyca się cała kadra!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.