Nie było lekko...

Gabriela Czernecka 15 października 2018 09:27

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Dla wielu stanowią wzór w różnych dziedzinach. Robert Lewandowski inspiruje chłopców do spełniania swoich marzeń, a Anna Lewandowska jest wzorem dla kobiet. Idealna matka, żona, a także gospodyni domowa. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było! Anna Lewandowska zdobyła się na odważne wyznanie. Wiedzieliście, że kiedyś nie potrafiła gotować?

Anna Lewandowska nie potrafi gotować?

Anna Lewandowska opisała na Instagramie swoje trudne początkowi z gotowaniem. Trenerka zdradziła, że pewnego razu Robert poprosił ją o dobry obiad, a ona bezradnie rozłożyła ręce. Żona piłkarza nie wiedziała nawet, jak przyrządzić zupę pomidorową! 

„Zdejmij fartucha... [powiedzenie francuskiego restauratora Michela Morana z MasterChef TVN – przyp. red.]. Parafrazując mistrza kuchni, "weź fartucha" i zacznij gotować. To wcale nie jest trudne. Kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron czy zupę pomidorową, tak serio, serio!”, pisze na Instagramie Ania Lewandowska.

To stwierdzenie zaskoczyło fanów trenerki. Przypomnijmy, że po świętowaniu 30. urodzin Lewandowskich, dziennikarz sportowy Mateusz Borek, który był jedynym pracownikiem mediów zaproszonym na tę imprezę, zdradził szczegół z życia pary. 

„Podoba mi się, że Robert utrzymuje dobre relacje z kumplami z czasów, gdy "Lewy" nie miał jeszcze pierwszego samochodu i dopiero zaczynał grać. Fajnie, że oni nada się trzymają razem. I to naprawdę nie jest udawane, ani sztuczne - zachwycał się na YouTubie. Nawet jeden kolega wyrwał mikrofon Robertowi i opowiedział, że gdy przyjeżdżał do niego w odwiedziny do Poznania, to Ania nie umiała nawet zupy ugotować i głodny wychodził”, opowiadał w programie Prawda Futbolu Romanowi Kołtoniowi. 

Jego słowa przeszły wówczas bez echa, ale wczoraj odniosła się do nich sama Ania! „Pamiętam ten moment, kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił: «Kochanie, zrób mi dobry obiadek». Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie «dobrego obiadu». Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko)”, czytamy na Instagramie Lewandowskiej..

W swoim wpisie wymienia kolejno powody, dla których warto nauczyć się tej sztuki. Jak się okazuje, żona Roberta Lewandowskiego też kiedyś nie potrafiła gotować. Od tamtej pory sporo się jednak zmieniło, a przysmakami Anny zachwyca się cała kadra!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

1/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@_rl9
1/6

Anna Lewandowska zdobyła się na odważne wyznanie. Wiedzieliście, że kiedyś nie potrafiła gotować?

2/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
2/6

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Dla wielu stanowią wzór w różnych dziedzinach.

3/6
Tak Anna i Robert Lewandowscy świętowali 30. urodziny
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/6

Anna Lewandowska opisała na Instagramie swoje trudne początkowi z gotowaniem. Trenerka zdradziła, że pewnego razu Robert poprosił ją o dobry obiad, a ona bezradnie rozłożyła ręce. Żona piłkarza nie wiedziała nawet, jak przyrządzić zupę pomidorową! 

4/6
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @annalewandowskahpba
4/6

Jak się okazuje, żona Roberta Lewandowskiego też kiedyś nie potrafiła gotować.

5/6
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
5/6

Od tamtej pory sporo się jednak zmieniło!

6/6
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
6/6

Przysmakami Anny zachwyca się dziś cała kadra!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.