WIDEO VIVY!

Kasia Zielińska spełniła wielkie marzenie. Teraz dzieli je z Kuszewskim i Przybylskim...

Odwiedziliśmy ich z kamerą

Rafał Kowalski 12 stycznia 2019 11:28

Kilka lat zajęło Katarzynie Zielińskiej zrealizowanie swojego wielkiego pragnienia. Aktorka marzyła o tym, by stworzyć spektakl, którego akcja będzie działa się w latach 20 w Nowym Jorku. W końcu się udało! Już dziś wieczorem widzowie wezmą udział w premierze przedstawienia, w którym poza Kasią Zielińską wystąpią też Kacper Kuszewski, Rafał Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak, Magdalena Smalara i Marcin Przybylski.

O czym jest spektakl Nowy Jork. Prohibicja w ROMIE?

Nowy Jork. Prohibicja to muzyczna opowieść o narodzinach nowoczesnego świata, historia wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły jazz, mafia i prohibicja. To właśnie prohibicja dramatycznie podzieliła tamtejsze społeczeństwo i sprawiła, że amerykański sen zamienił się w nocny koszmar… Co spotka bohaterów metropolii? Tego dowiecie się w trakcie 90-minutowego widowiska granego na NOVEJ SCENIE Teatru ROMA.

Bilety są już w sprzedaży, a tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia naszej relacji z próby medialnej spektaklu, który współprodukuje Kasia Zielińska. Działo się dużo to jak nie powiedzieć nic! Musicie to zobaczyć. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.