WIDEO VIVY!

Kasia Zielińska spełniła wielkie marzenie. Teraz dzieli je z Kuszewskim i Przybylskim...

Odwiedziliśmy ich z kamerą

Rafał Kowalski 12 stycznia 2019 11:28

Kilka lat zajęło Katarzynie Zielińskiej zrealizowanie swojego wielkiego pragnienia. Aktorka marzyła o tym, by stworzyć spektakl, którego akcja będzie działa się w latach 20 w Nowym Jorku. W końcu się udało! Już dziś wieczorem widzowie wezmą udział w premierze przedstawienia, w którym poza Kasią Zielińską wystąpią też Kacper Kuszewski, Rafał Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak, Magdalena Smalara i Marcin Przybylski.

O czym jest spektakl Nowy Jork. Prohibicja w ROMIE?

Nowy Jork. Prohibicja to muzyczna opowieść o narodzinach nowoczesnego świata, historia wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły jazz, mafia i prohibicja. To właśnie prohibicja dramatycznie podzieliła tamtejsze społeczeństwo i sprawiła, że amerykański sen zamienił się w nocny koszmar… Co spotka bohaterów metropolii? Tego dowiecie się w trakcie 90-minutowego widowiska granego na NOVEJ SCENIE Teatru ROMA.

Bilety są już w sprzedaży, a tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia naszej relacji z próby medialnej spektaklu, który współprodukuje Kasia Zielińska. Działo się dużo to jak nie powiedzieć nic! Musicie to zobaczyć. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.