Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała rozwód z mężem

„Żyję i działam dalej”

Olga Figaszewska 14 października 2019 11:00
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Tydzień temu media obiegła informacja o rozstaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. Ich związek właśnie przechodzi do historii. Para rozwodzi się po 23 latach. Dziennikarka w końcu postanowiła oficjalnie skomentować doniesienia na ten temat.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim

Jak podawał magazyn Party para decyzję o rozstaniu podjęła wspólnie. Kilak miesięcy temu Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski zdecydowali się złożyć wniosek do sądu. Żadne z nich nie będzie płaciło alimentów.

„Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie”, mówił informator gazety.

Teraz gwiazda w rozmowie z Fleszem postanowiła skomentować rozstanie z mężem.

„Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając”, zdradziła. Podobno Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyprowadziła się z domu w Wesołej i ma przeprowadzić się bliżej centrum. Małżonkowie będą pełnić obowiązki i opiekę nad najmłodszą pociechą naprzemiennie. 

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!