Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała rozwód z mężem

„Żyję i działam dalej”

Olga Figaszewska 14 października 2019 11:00
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Tydzień temu media obiegła informacja o rozstaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. Ich związek właśnie przechodzi do historii. Para rozwodzi się po 23 latach. Dziennikarka w końcu postanowiła oficjalnie skomentować doniesienia na ten temat.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim

Jak podawał magazyn Party para decyzję o rozstaniu podjęła wspólnie. Kilak miesięcy temu Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski zdecydowali się złożyć wniosek do sądu. Żadne z nich nie będzie płaciło alimentów.

„Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie”, mówił informator gazety.

Teraz gwiazda w rozmowie z Fleszem postanowiła skomentować rozstanie z mężem.

„Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając”, zdradziła. Podobno Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyprowadziła się z domu w Wesołej i ma przeprowadzić się bliżej centrum. Małżonkowie będą pełnić obowiązki i opiekę nad najmłodszą pociechą naprzemiennie. 

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.