Cheryl McGregor, Quran McCain, TikTok, para
Fot. Instagram @leolove_3
O tym się mówi

Słynna para z TikToka planuje dziecko. Dzieli ich 37 lat, łączy wielka miłość

Wzięli ślub i wiodą szczęśliwe życie

Marcjanna Maryszewska 21 stycznia 2022 19:56
Cheryl McGregor, Quran McCain, TikTok, para
Fot. Instagram @leolove_3

Cheryl McGregor i Qurana McCaina połączyła wielka miłość. Duża różnica wieku nie była dla nich przeszkodą przed wzięciem ślubu - teraz para dzieli się swoim wspólnym życiem na TikToku. Ostatnio potwierdzili, że będą starać się o dziecko. Internauci zareagowali burzliwie na tę informację.

Zdobyli popularność w sieci dzięki różnicy wieku

Quran ma 24 lata, Cheryl 61 lat. Dzieli ich niemal 40 lat różnicy! Ta para niespodziewanie stała się rozpoznawalna dzięki wspólnym nagraniom, które udostępniali na popularnej platformie. Chwalili się swoim udanym związkiem wbrew oburzonym internautom, krytykującym ich namiętne uczucie. 

Wszystko zaczęło się niespodziewanie. 15-letni wówczas Quran pierwszy raz spotkał swoją przyszłą drugą połówkę w restauracji typu fast-food, której menadżerem był syn Cheryl. Uczucie rozkwitło między nimi znacznie później, gdy Quran był już pełnoletni, Cheryl natomiast zbliżała się wielkimi krokami do 60-tki. Ponoć para bardzo szybko złapała wspólny język, a niedługo później zaczęli się oficjalnie spotykać. W międzyczasie zaczęli również upubliczniać swoją relację na TikToku. Wtedy też wzbudzili duże zainteresowanie.

Czytaj też: 68-latka i 31-latek zostaną rodzicami. Aktorka Lyn May potwierdziła, że spodziewa się dziecka!

@kingqurannewpage i love this woman so much. @oliver6060 #myqueen #CloseYourRings #ArbysDiabloDare #wife #agegap #couplegoals #love ♬ never be the same - favsoundds

Cheryl McGregor i Quran McCain planują dziecko

Zakochani są bardzo otwarci i chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia, również intymnego. Z relacji pary wynika, że choćby w sferze seksualnej dogadują się naprawdę dobrze, i nawet w tym zakresie wiek nie ma żadnego znaczenia!

Cheryl i Quran podjęli decyzję o ślubie, który odbył się we wrześniu 2021 roku. Huczne wesele oczywiście zostało zarejestrowane na TikToku. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Para podzieliła się planami o założeniu rodziny. Jednak pomimo aktywnego życia seksualnego Cheryl jest już w wieku, który uniemożliwia kobiecie zajście w ciążę - dotychczasowe próby nie przyniosły zamierzonego rezultatu, jak zdradził McCain.

„Cheryl ma 61 lat i ma siedmioro dzieci oraz 17 wnucząt, ale uważamy, że zasługujemy na własne dziecko. Staraliśmy się o dziecko metodą naturalną, ale mamy przeczucie, że surogatka albo adopcja będą lepszymi opcjami. Obie córki Cheryl przeszły histerektomię w ostatnich latach. W przeciwnym razie poprosilibyśmy, którąś z nich o zostanie naszą surogatką. Chcielibyśmy, żeby dziecko było biologicznie jak najbardziej nasze", powiedział 24-latek.

Te plany wzbudziły wątpliwości u obserwatorów pary, którzy w komentarzach podzielili się źródłem swojego niepokoju. Cheryl, z uwagi na swój wiek, może wcześnie osierocić małe dziecko. Kobieta zabrała głos w tej sprawie: „Rozumiemy, że ja mogę nie być tu już tak długo jak Quran, ale wierzę w niego. Będzie świetnym ojcem”, zapewniła fanów.  

Czytaj także: Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o różnicy wieku. Mąż jest od niej młodszy o 5 lat

@kingqurannewpage baby its me and you @oliver6060 #MakeABunchHappen #HangUpOnIt #fyp #agegap #couplegoals ♬ original sound - Glenn 2x 🔥’

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?