Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o różnicy wieku. Mąż jest od niej młodszy o 5 lat

Zdradziła, w jakich sytuacjach ją odczuwa

Marta Nawacka 30 grudnia 2021 20:51
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Fantastyczne kreacje aktorskie Marty Żmudy Trzebiatowskiej najczęściej możemy oglądać w komediach romantycznych, jak np. Och Karol 2. Aktorka występowała również w serialach, m.in. Kryminalni oraz Na dobre i na złe, pojawiła się także w Tańcu z Gwiazdami. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną Kamila Kuli. Parę dzieli różnica wieku, jednak zakochani przypominają sobie o niej tylko w niektórych sytuacjach. Jakich?

Marta Żmuda Trzebiatowska łączy karierę z udanym życiem prywatnym

Popularna aktorka, która wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, a jednocześnie szczęśliwa i spełniona żona oraz mama. Od 2015 roku mężem Marty Żmudy Trzebiatowskiej jest Kamil Kula. Początkowo jednak na próżno było szukać wspólnych zdjęć pary w mediach społecznościowych aktorki. Fotografie z ukochanym zaczęły się pojawiać dopiero wtedy, gdy małżonkowie spotkali się na planie serialu O mnie się nie martw. W 2017 roku zakochani powitali na świecie swojego synka, a po trzech latach rodzina powiększyła się o córeczkę.

Czytaj też: Marta Żmuda Trzebiatowska o trudnych początkach kariery. „Był taki moment, że straciłam wiarę w siebie”

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Porwanie - premiera, 15.10.2021, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Porwanie - premiera, 15.10.2021, Warszawa

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o różnicy wieku w małżeństwie

Aktorka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie stara się być w ciągłym kontakcie z fanami i od czasu do czasu umożliwia im zadawanie jej pytań. Ostatnie, jakie się pojawiło dotyczyło małżeństwa z Kamilem Kulą. „Czy na początku przeszkadzała Pani różnica wieku między panią a pani mężem?”, zapytał ktoś z obserwujących. Marta Żmuda Trzebiatowska pospieszyła z odpowiedzią: „Tak, bo mam brata w wieku Kamila i na początku oceniałam go przez pryzmat „młodszego brata”. Potem zrozumiałam, że to nie ma znaczenia… W sensie wiek”.

Różnica wieku między aktorką i jej mężem wynosi zaledwie 5 lat. Marta Żmuda Trzebiatowska wyjaśniła, że wraz z Kamilem Kulą na co dzień w ogóle tego nie odczuwają, jednak pojawiają się sytuację, w których przypominają sobie o dzielących ich latach. „My naszej różnicy 5 lat nie odczuwamy. Przypominam sobie mniej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać”, dopowiedziała aktorka.  

Zobacz także: „Miłość potrafi zdziałać cuda”. Oto niezwykła historia Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, uroczysta premiera filmu Furioza, 18.10.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, uroczysta premiera filmu Furioza, 18.10.2021, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.