Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Marta Żmuda Trzebiatowska o trudnych początkach kariery. „Był taki moment, że straciłam wiarę w siebie”

„Chciałam czegoś więcej i ciężko mi było się przebić z tymi moimi marzeniami”

Marta Nawacka 29 października 2021 10:01
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Fani pokochali ją m.in. za role w komediach romantycznych, takich jak „Och, Karol 2”, „Listy do M. 2” czy „Wkręceni 2”. Ze względu na swoją urodę Marta Żmuda Trzebiatowska nie miała jednak łatwo. Większość reżyserów nie chciała z nią pracować, bo uważali... że jest zbyt ładna. Na szczęście aktorka się nie poddała i udowodniła, że poza aparycją jest zaletą jest także duży talent aktorski.

Marta Żmuda Trzebiatowska – początki kariery

37-letnia aktorka wyznała, że długo jej zmorą była... jej uroda. Z tego względu szybko przylgnęła do niej łatka „ozdoby” każdej produkcji. Reżyserzy nie chcieli z nią pracować, bo uważali, że z ładną buzią nie idzie w parze nic więcej. Martę Żmudę Trzebiatowską oceniano krzywdząco przez pryzmat jej wyglądu, nie dając jej nawet szansy pokazania tego, co aktorka ma do zaoferowania.

Czytaj też: Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o rozstępach, bliznach i przebarwieniach!

Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2015 rok

Marta Żmuda Trzebiatowska o krzywdzących opiniach

Gdy Marta Żmuda Trzebiatowska była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, postanowiła wyznać, co tak naprawdę czuła w związku z krzywdzącymi opiniami z początku swojej kariery. „Zaczęło mi to w pewnym momencie doskwierać. Chciałam czegoś więcej i ciężko mi było się przebić z tymi moimi marzeniami, ambicjami przez swój wizerunek”, żaliła się. Aktorka przyznała również, że jej pewność siebie została zachwiana w momencie, kiedy przyjechała do Warszawy. „Jak byłam młodsza, to się przejmowałam. Był taki moment, że straciłam wiarę w siebie. Wyjechaliśmy z tych swoich małych miejscowości, z wielką wiarą w siebie”, opowiadała w podcaście Żurnalisty.

Marta Żmuda Trzebiatowska nie miała łatwego startu i nie raz próbowano podciąć jej skrzydła. Kobieta jednak nie poddała się, mając ciągle w głowie swój cel i pokazała wszystkim, na co ją stać. „Przyjeżdżasz do takiego dużego miasta, gdzie każdy gdzieś tę twoją wiarę próbuje zadeptać, wyśmiać, zgnoić. Różne były sytuacje. Grunt to ciągle przypominać sobie, z czym tutaj przyjechałeś”, tłumaczyła dalej w podcaście Żurnalisty. Dziś Marta Żmuda Trzebiatowska jest znaną i lubianą aktorką oraz szczęśliwą żoną Kamila Kuli. Wraz z ukochanym doczekali się dwójki dzieci.  

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska zrezygnowała z pracy. Pożegnała się z widzami

Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2015 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.