Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
Z OSTATNIEJ CHWILI

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie! Para pokazała romantyczne zdjęcie

W białej sukni aktorka wyglądała bajecznie!

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 19:47
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska niewiele mówią o swoim związku, jednak regularnie dzielą się publicznie ważnymi dla siebie momentami. Tak było w maju z oświadczynami, i tak jest też dziś, ponieważ para właśnie została małżeństwem. Piękne zdjęcie z wesela trafiło chwilę temu do sieci.

Zdjęcie ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego wzięła w ślub w dość nieoczywisty dzień, bo właśnie dziś – we wtorek. Szczęśliwi mąż i żona nie napisali nic więcej pod zdjęciem, którym oboje podzielili się na swoich Instagramach. Naszą uwagę przykuła piękna ślubna suknia aktorki. Prawda, że wygląda w niej wyjątkowo? Autorem projektu jest Łukasz Jemioł. Na ten moment o uroczystości nie wiemy nic więcej. Może przyjaciele pary niedługo podzielą się z fanami swoimi fotografiami z tego magicznego momentu… Na razie zdecydował się na to Łukasz Jemioł.

Przypomnijmy, że Zosia Zborowska i jej ukochany poznali się wiosną zeszłego roku w jednej z mazurskich miejscowości. Sportowiec odbywał tam zgrupowanie swojej drużyny Onico Warszawa. Nikt wtedy nie podejrzewał ich jednak o romans. Takie doniesienie pojawiły się we wrześniu 2018, kiedy Zofia Zborowska i siatkarz pojawili się razem na jednym z wesel. Swój związek potwierdzili jednak wspólnym zdjęciem dopiero pod koniec grudnia. W styczniu zaś pierwszy raz zapolowali razem na ściance. Równie głośno było o zaręczynach. Do tych doszło w urodziny aktorki, w maju. „Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę”, twierdziło źródło Pudelka. Chwilę później córka Wiktora Zborowskiego potwierdziła fakt zaręczyn w sieci.

Życzymy parze wspólnego życia aż do grobowej deski. Miłości, radości i spełniania kolejnych marzeń.

Jak podoba się Wam kreacja panny młodej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love is in the air ❤️❤️❤️ @zborowskazofia & @w_kracze #wedding #dress #lukaszjemiol #lukaszjemiolbutik

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

Zofia Zborowska, ślub, Andrzej Wrona
Fot. InstaStories @LukaszJemiol

Zofia Zborowska, ślub, Andrzej Wrona, pies
Fot. InstaStories @LukaszJemiol

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!