Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
Z OSTATNIEJ CHWILI

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie! Para pokazała romantyczne zdjęcie

W białej sukni aktorka wyglądała bajecznie!

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 19:47
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska niewiele mówią o swoim związku, jednak regularnie dzielą się publicznie ważnymi dla siebie momentami. Tak było w maju z oświadczynami, i tak jest też dziś, ponieważ para właśnie została małżeństwem. Piękne zdjęcie z wesela trafiło chwilę temu do sieci.

Zdjęcie ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego wzięła w ślub w dość nieoczywisty dzień, bo właśnie dziś – we wtorek. Szczęśliwi mąż i żona nie napisali nic więcej pod zdjęciem, którym oboje podzielili się na swoich Instagramach. Naszą uwagę przykuła piękna ślubna suknia aktorki. Prawda, że wygląda w niej wyjątkowo? Autorem projektu jest Łukasz Jemioł. Na ten moment o uroczystości nie wiemy nic więcej. Może przyjaciele pary niedługo podzielą się z fanami swoimi fotografiami z tego magicznego momentu… Na razie zdecydował się na to Łukasz Jemioł.

Przypomnijmy, że Zosia Zborowska i jej ukochany poznali się wiosną zeszłego roku w jednej z mazurskich miejscowości. Sportowiec odbywał tam zgrupowanie swojej drużyny Onico Warszawa. Nikt wtedy nie podejrzewał ich jednak o romans. Takie doniesienie pojawiły się we wrześniu 2018, kiedy Zofia Zborowska i siatkarz pojawili się razem na jednym z wesel. Swój związek potwierdzili jednak wspólnym zdjęciem dopiero pod koniec grudnia. W styczniu zaś pierwszy raz zapolowali razem na ściance. Równie głośno było o zaręczynach. Do tych doszło w urodziny aktorki, w maju. „Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę”, twierdziło źródło Pudelka. Chwilę później córka Wiktora Zborowskiego potwierdziła fakt zaręczyn w sieci.

Życzymy parze wspólnego życia aż do grobowej deski. Miłości, radości i spełniania kolejnych marzeń.

Jak podoba się Wam kreacja panny młodej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love is in the air ❤️❤️❤️ @zborowskazofia & @w_kracze #wedding #dress #lukaszjemiol #lukaszjemiolbutik

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

Zofia Zborowska, ślub, Andrzej Wrona
Fot. InstaStories @LukaszJemiol

Zofia Zborowska, ślub, Andrzej Wrona, pies
Fot. InstaStories @LukaszJemiol

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.