Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, śluby gwiazd
Fot. Instagram @pkrupinska
ŚLUBY GWIAZD

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka szykują się do ślubu. Poznajcie szczegóły uroczystości!

Gabriela Czernecka 26 stycznia 2018 12:30
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, śluby gwiazd
Fot. Instagram @pkrupinska

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub? Wszystko na to wskazuje. Miss Polonia 2012 roku i wokalista zespołu Zakopower od lat tworzą udany związek. Para jest rodzicami dwójki dzieci: córki Tosi i syna Jędrzeja. Fani z niecierpliwością oczekiwali na wieści o ślubie pary. Wygląda na to, że w końcu się doczekali. Poznajcie szczegóły uroczystości!

 

Polecamy: Mają już dwoje dzieci. Teraz czas na ślub! Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powiedzą sobie „tak” jeszcze w tym roku?

 

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki: data

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przygotowują się do ślubu. Jak podaje „Fakt”, para już za kilka miesięcy powie sobie sakramentalne „tak”. W szczęśliwym związku są od lat, wspólnie wychowują dwójkę dzieci, ale do tej pory nie mieli potrzeby, by jeszcze bardziej scalić swój związek. To się jednak zmieniło, bo podobno właśnie rozpoczęli przygotowania do ślubu. Miss Polonia 2012 roku i wokalista zespołu Zakopower według „Faktu”, wezmą ślub za niecałe pół roku: „Planują ślub w czerwcu. Chcieli, by ich synek Jędrek trochę podrósł, a wtedy będzie miał już roczek”, cytuje słowa koleżanki Krupińskiej „Fakt”. Dlaczego para tyle czekała z podjęciem tej decyzji? Zarówno Paulina Krupińska, jak i Sebastian Karpiel-Bułecka swoje życie prywatne starają się trzymać z dala od mediów. Zakochani nie opowiadają w wywiadach o łączącym ich uczuciu, rzadko pokazują wspólne zdjęcia, a co dopiero zdjęcia swoich pociech. Nic dziwnego, że o ślubie pary wciąż niewiele wiadomo. Prawdopodobnie media jako ostatnie dowiedzą się o tym wydarzeniu, a para poinformuje swoich fanów dopiero po samym fakcie. 

 

Polecamy: Nikt nie potrafi tak jak Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska łączyć życia rodzinnego z zawodowym!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub

Według „Faktu”, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka rozpoczęli już przygotowania do uroczystości. Podobno para stanie na ślubnym kobiercu w czerwcu 2018 roku. Nie jest to jednak przypadek, a zakochani długo podejmowali decyzję o tym, na kiedy zaplanować uroczystość. „Paulina nie chciała, by był to środek wakacji. Obawiała się, że może być za gorąco i goście będą czuć się niekomfortowo przez byt wysoką temperaturę. Tak naprawdę marzyła o maju, ale jest przesądna i wierzy, że ślub zawarty w miesiącu, który w nazwie nie ma litery 'r', przyniesie im pecha, więc wybrała czerwiec”, mówi informatorka dla „Faktu”.

 

Z pewnością uroczystość odbędzie się w Zakopanem, gdzie para na co dzień mieszka. Spekuluje się, że podczas ślubu Krupińskiej nie zabraknie jej wiernych koleżanek: Kamili Szczawińskiej, Karoliny Malinowskiej czy Marceliny Zawadzkiej. Czy informacje o ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki okażą się prawdziwe? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji na social mediach pary i ich wspólne zdjęcia z uroczystości!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

 

Polecamy: Związek z Pauliną Krupińską szkodzi karierze Sebastiana Karpiela-Bułecki? Fani Zakopower wystosowali do muzyków list pełen ostrych zarzutów!

oraz: Paulina Krupińska oszalała na punkcie swojego synka. Modelka pokazała urocze zdjęcie i zdradziła, dlaczego... przytula swoje dzieci!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.