Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz
Z ŻYCIA GWIAZD

Ślub Karoliny Małysz mógł się nie odbyć: „Zamieszanie było ogromne

Córka Adama Małysza ujawnia szczegóły ceremonii

Gabriela Czernecka 10 września 2021 12:01
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz

Córka Adama Małysza już po ślubie. Karolina Małysz  stanęła na ślubnym kobiercu na początku września. Ceremonia wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów, czego nie spodziewała się sama panna młoda. W wywiadzie dla plejada.pl, Karolina Małysz opowiedziała, jak wyglądały przygotowania do uroczystości i… dlaczego sądziła, że ślub może się nie odbyć.

Karolina Małysz szczerze o ślubie

Ślub Karoliny Małysz i Kamila Czyża był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Para powiedziała sobie tak na początku września w Szczyrku. Zakochanym w tym dniu towarzyszyli tylko najbliżsi i rodzina. Zdjęciami z uroczystości jako pierwsza podzieliła się mama Karoliny Małysz, Izabela, a chwilę później zamieścił je również Adam Małysz oaz sama panna młoda. Do mediów docierają kolejne szczegóły uroczystości, a teraz Karolina Małysz podzieliła się z fanami krótkim filmikiem z wesela. Udzieliła także pierwszego wywiadu.

Zobacz: Córka Adama Małysza wzięła ślub. Do sieci trafiło pierwszezdjęcie!

„Wesele wspominam bardzo dobrze. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, uroczystość w Kościele była przepiękna, a goście bawili się do białego rana”, mówi w rozmowie z Plejadą. Ojednym z najważniejszych dni swojego życia. I choć w dniu ślubu wszystko poszło zgodnie z planem, to kilka miesięcy wcześniej pannę młodą naszły wątpliwości.

Córka Małyszów obawiała się, czy jej wesele w ogóle się odbędzie: „Jeśli chodzi o pandemię, to na szczęście nie wpłynęła ona na organizację wesela. Natomiast pół roku wcześniej, w trakcie trzeciej fali, doszedł ogromny stres o to, czy uroczystość w ogóle się odbędzie”, powiedziała. Dziś Karolina Małysz nie ukrywa i mówi wprost: „Zamieszanie było ogromne”. Trudno się dziwić, skoro o tym wydarzeniu media donosiły już od kilku miesięcy.

Karolina Małysz o szczegółach ślubu

„Staraliśmy się utrzymać datę ślubu w tajemnicy, ponieważ uważamy, że jest to bardzo prywatna uroczystość, którą chcieliśmy spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Natomiast, gdy dowiedzieliśmy się, że data wyszła na jaw, uznaliśmy, że nie ma sensu się już ukrywać i sami pochwaliliśmy się naszym szczęściem w mediach społecznościowych”, powiedziała Karolina Małysz w rozmowie z Plejadą.

Zobacz: Adam i Iza Małyszowie opowiedzieli o weselu córki! W prezencie ślubnym dali jej... Wow!

A co sądzi o zainteresowaniu prasy jej osobą? Nie da się nie zauważyć, że Karolina Małysz coraz częściej pojawia się na nagłówkach tabloidów. Czy chciałaby wkroczyć w świat show-biznesu? „Jest to bardzo trudno, szczególnie dla osoby tak nieśmiałej, jak ja. Staram się jednak funkcjonować jak dotychczas i cieszyć z tego, co mam. Często z mężem śmiejemy się z tego, co pisze o nas prasa i podchodzimy do tego z dystansem, szczególnie, że czasem dowiadujemy się na swój temat bardzo ciekawych rzeczy”, mówi wprost. Pozostaje nam więc życzyć Karolinie wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i dużo spokoju w tym wyjątkowym dla niej czasie!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.