Adam Małysz, Iza Małysz o ślubie córki
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Adam i Iza Małyszowie opowiedzieli o weselu córki! W prezencie ślubnym dali jej... Wow!

To była prawdziwie góralska uroczystość. Zobacz zdjęcia

Rafał Kowalski 7 września 2021 09:46
Adam Małysz, Iza Małysz o ślubie córki
Fot. TRICOLORS/East News

Karolina Małysz od kilku lat pozostaje w związku z miłośnikiem motoryzacji Kamilem Czyżem. W miniony weekend para pobrała się w górach. Na weselu do białego rana bawili się oczywiście rodzice panny młodej. I to właśnie Adam i Iza Małyszowie opowiedzieli, jak zapamiętali ślub córki. Prezent dla państwa młodych robi wrażenie!

Jak wyglądał ślub córki Adama Małysza? Zdjęcia

Podczas wczorajszego programu Taniec z gwiazdami Izabela Małysz zaprezentowała się z ogromnym wdziękiem i klasą. Jurorzy docenili jej starania, a Paulina Sykut-Jeżyna dopytywała po zakończonym występie, jak mama 24-letniej Karoliny bawiła się na ślubie córki. Żonie, która wciąż otwiera się przed kamerami, towarzyszył Adam Małysz.

Jak parze udało się połączyć imprezę z treningami do show? „Było ciężko. Pierwszy dzień skończył się o 8 rano. Góralskie wesele. Drugi dzień do drugiej, ale już bez nas. Stefano dojechał, żeby jeszcze potrenować. Opuścili salę o 8. Potem pojechaliśmy, żeby troszeczkę się przespać”, wyznał w Polsacie Adam Małysz. „Ja się bardzo bałem, bo mimo wszystko ja się bardziej stresuje na widowni niż żona tutaj”, dodał.

Z kolei Iza Małysz opowiedziała o tym, jakie to emocje wydać jedyne dziecko za mąż. „Wspaniałe, ale wiadomo, że teraz już to dziecię wyfruwa z gniazda i będzie troszkę smutno”, przyznała taneczna partnerka Stefano Terrazzino.

Zobacz też: Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety i wspomina dzieciństwo

Córka Adama i Izy Małyszów 10 lat temu, gdy miała 14 lat

Iza Małysz, Karolina Małysz 2011
Fot. MAREK LASYK/REPORTER

Wesele Karoliny Małysz - 2021

Prezent ślubny od rodziców. Co dali Izabela i Adam Małyszowie?

Karolina Małysz i jej mąż Kamil mają za sobą najpiękniejszy weekend w ich życiu. Nowożeńcom dopisała pogoda, goście, ale i hojność Adama i Izabeli Małyszów. Podarowali oni bowiem parze specjalny talon o ogromnej wartości.

Młoda para wykorzysta go dopiero za kilka lat, gdy… znajdą wymarzony dom! „To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję”, powiedział Plotkowi Adam Małysz.

Serdecznie gratulujemy raz jeszcze! Zobacz, jak pięknie wyglądała panna młoda. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Adam i Izabela Małyszowie razem przetrwali największe burze. Oto niezwykła historia ich miłości!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.