Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wzięli ślub w tajemnicy?!

Wyciekły szczegóły uroczystości!

Gabriela Czernecka 21 listopada 2019 17:49
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Cristiano Ronaldo wziął ślub?! Zagraniczne media donoszą, że piłkarz właśnie stanął na ślubnym kobiercu z Georginą Rodriguez. Para jest już razem od kilku lat, a sportowiec nigdy nie ukrywał, że w przyszłości planuje poślubić swoją ukochaną. Kilka miesięcy temu na palcu modelki pojawił się ogromny pierścionek, a media szybko ogłosiły, że para zaręczyła się. Wygląda na to, że zakochani zdecydowali się przenieść swą relację na wyższy etap. Poznajcie szczegóły.

Ślub Cristiano Ronaldo szczegóły

O ślubie Cristiano Ronaldo plotkuje się od kilku dobrych miesięcy. W maju ubiegłego roku na Instagramie partnerki piłkarza, Georginy Rodriquez, pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z ogromnym pierścionkiem. Nie wiadomo było, czy to zaręczynowy, ale zagraniczne media nie miały co do tego żadnych wątpliwości. „Moja ulubiona osoba”, podpisała zdjęcie. Niestety fotografia z Instagrama dziewczyny szybko zniknęła, ale dziennikarze Correio da Manha byli przekonani, że para postanowiła sformalizować swój związek.

Co więcej, prasa dopatrzyła się, że pierścionek na ręku Georginy to biżuteria firmy Cartier, której wartość szacowana jest na około 700 tysięcy euro. Ich zdaniem zawodnik Realu Madryt z pewnością oświadczył się wówczas swojej dziewczynie, Georginie Rodriguez. Wiele wskazuje na to, że mieli rację, bowiem jak donosi właśnie Novella 2000, Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wzięli ślub. Za organizacje ceremonii w tajemnicy odpowiedzialny był podobno bliski przyjaciel piłkarza, marokański kickbokser Badr Hari.

Cała ceremonia podobno zorganizowana została w Maroku i udało się utrzymać ją w tajemnicy przed mediami. Podobno Ronaldo miał naciskać na ślub z Georginą, by w końcu ukrócić plotki o tym, że traktuje ją jak panią do towarzystwa. Co ciekawe, już we wrześniu bieżącego roku Ronaldo w rozmowie z Piersem Morganem z Good Morning Britain zdradził, że przymierza się do ślubu: „To naturalne, że jestem w niej zakochany. Bardzo mi pomaga. Pewnego dnia się pobierzemy, na pewno, to wielkie marzenie mojej mamy. Więc któregoś dnia jak najbardziej, czemu nie?”, przyznał. 

Warto przypomnieć, że w przeszłości Ronaldo prowadził dość rozwiązłe życie. Zanim doczekał się potomstwa, często zmieniał partnerki. Łączono go m.in. z Soraią Chaves, Mią Judaken, Gemmą Atkinson czy Nereidą Gallardo. Najdłuższy związek na koncie Cristiano Ronaldo to ten z rosyjską modelką Iriną Shayk. W czerwcu 2010 roku na świat przyszedł syn Cristiano Ronaldo. I choć w momencie jego narodzin piłkarz był z modelką w związku, to nie ona jest matką dziecka. Para w końcu się rozstała w 2015 roku.

Byli razem przez 5 lat, jednak w tym czasie wielokrotnie plotkowano o domniemanych zdradach piłkarza. Potwierdziła to niejako sama Irina, która w wywiadach po rozpadzie ich związku zwierzała się, że poszukuje mężczyzny, który będzie jej przede wszystkim wierny. Wiele osób doszukiwało się w jej słowach drugiego dnia i twierdzili, że w dość zawoalowany sposób dawała do zrozumienia, że napastnik Realu Madryt ma skłonności homoseksualne

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - jak się poznali?

Z Georginą Rodriguez Cristiano Ronaldo związał się w 2016 roku. Para poznała się w... sklepie Gucci, gdzie on udał się na zakupy, a ona była tam ekspedientką. Ponoć była to miłość od pierwszego wejrzenia. W czerwcu 2017 roku piłkarz ogłosił, że ponownie został ojcem. Na świat przyszły bliźnięta - Mateo i Eva. To nie Georgina była ich matką, a ponownie kobieta, której dane nie zostały ujawnione (tak jak w przypadku pierwszego dziecka Ronaldo). Georgina i Cristiano doczekali się także wspólnego dziecka.

Niedługo po narodzinach bliźniaków, kobieta przyznała, że jest w ciąży z piłkarzem. W listopadzie 2017 roku Cristiano potwierdził narodziny kolejnej córki Alany Martiny. Dziś, jak donoszą media, para jest już po ślubie. Pozostaje nam pogratulować i czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji.  

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Fot. instagram.com/cristiano/

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Fot. Instagram @georginagio

Przypomnimy, że pod koniec sierpnia, hiszpański dziennik ABC poinformował, że Ronaldo zmienił swój testament, a do grona spadkobierców dołączyła właśnie Georgina. Wszystko wskazuje na to, że Ronaldo naprawdę poważnie traktuje swoją ukochaną.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.