Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agnieszka Kaczorowska już po ślubie! Poznajcie szczegóły uroczystości

„Ceremonia odbyła się za granicą”

Gabriela Czernecka 10 września 2018 13:30
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska już po ślubie! Tancerka znana z Tańca z Gwiazdami i roli Bożenki w Klanie właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Para już jakiś czas temu zapowiadała, że ceremonia odbędzie się w tajemnicy. Wygląda na to, że parze udało się spełnić swoje marzenie i tego szczególnego dnia nic nie zakłóciło ich spokoju. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia. Poznajcie szczegóły ceremonii!

Agnieszka Kaczorowska już po ślubie: szczegóły

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub w tajemnicy! Tancerka wraz z ukochanym od samego początku planowała zorganizować ślub z dala od mediów. Niedawno paparazzi podpatrzyli, jak przyszła panna młoda wychodziła z salonu sukni ślubnym. Jakiś czas temu atmosferę podgrzała sama, publikując niezwykłe zdjęcia na swoim Instagramie zrobione przez... fotografa ślubnego. Dziś okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska jest już po ślubie!

Zobacz dwie suknie ślubne Agnieszki Kaczorowskiej, kliknij tutaj>>

W rozmowie z Plejadą, wyznała jakiś czas temu: „Każdy ma swój stereotyp w głowie, co znaczy za szybko, za wolno. Jeżeli ktoś kieruje się własnym sercem, to nigdy nie ma "za". Jest tak, jak ma być. (…) Szczegółami pochwalę się po wydarzeniu. Ślub to jest prywatny czas i ważne, żeby nie było niezaproszonych gości”. Wygląda na to, że marzenie Agnieszki się spełniło. 

Kim jest partner Agnieszki Kaczorowskiej? To Maciek Pela, instruktor tańca w szkole Kaczorowskiej, znany również m.in. z You Can Dance. Maciej jest również mocno zaangażowany w działalność grupy MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją tanecznych eventów. Tańca miał okazję uczyć się m.in. w USA, Japonii czy Francji.

Para powiedziała sobie sakramentalne tak w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół. Jak podaje jastrzabpost.pl, Agnieszka i Maciej pobrali się nad oceanem, w tropikalnym zagranicznym raju. Agnieszka Kaczorowska miała aż trzy suknie ślubne, wszystkie autorstwa Violi Piekut. 

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej podkreślała jej perfekcyjną sylwetkę - głęboki dekolt, odważne rozcięcie i wyszywany cekinami materiał sprawiał, że panna młoda z pewnością w tańcu prezentowała się wspaniale.  Podczas przyjęcia weselnego Agnieszka postawiła z kolei na kreację w miętowym kolorze, która podkreśliła jej zmysłową sylwetkę. 

„Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach...”, potwierdziła właśnie ślub na Instagramie Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zdradziła także, gdzie wzięła ślub. Para powiedziała sobie tak w malowniczej Toskanii.

Młodej parze serdecznie gratulujemy! 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.