Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra szwed, rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Sławę zdobyła jako urocza Zosia z „Rodziny zastępczej”. Co dziś robi i jak wygląda Misheel Jargalsaikhan?

Aktorka dostała rolę w popularnym serialu!

Damian Brillowski 14 stycznia 2022 17:08
Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra szwed, rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA

Któż z nas nie pamięta serialu „Rodzina zastępcza”? Przez 10 lat, ta zwariowana rodzinka gromadziła przed telewizorami miliony Polaków. Produkcja nie tylko bawiła, ale też spełniała walor edukacyjny, m.in. uczyła nas tolerancji. Jedną z głównych bohaterek była urocza dziewczynka o imieniu Zosia, grana przez Misheel Jargalsaikhan. W parze z „siostrą bliźniaczką” Elizą, graną przez Aleksandrę Szwed stały się ulubienicami widzów. Jednak w pewnym momencie młoda gwiazda zniknęła z serialu. Dlaczego? Jak potoczyły się losy serialowej Zosi? Co dziś robi Misheel Jargalsaikhan? Okazuje się, że aktorka właśnie dostała rolę w bardzo znanym serialu. 

Misheel Jargalsaikhan jako wesoła Zosia z „Rodziny zastępczej”

Misheel Jargalsaikhan przyszła na świat 9 listopada 1988 roku w mieście Ułan Bator w Mongolii. W wieku 3. lat przeprowadziła się wraz z rodzicami do Polski. Na początku zamieszkali w Chojnicach na Pomorzu. Jednak kiedy dziewczynka otrzymała propozycję gry w serialu „Rodzina zastępcza”, cała familia przeprowadziła się do Warszawy. Dzięki temu Misheel mogła w zupełności poświęcić się rozwijaniu aktorskiej pasji. 

W serialu Polsatu dziewczynka wcielała się w postać uroczej Zosi, która wspólnie z pozostałą czwórką rodzeństwa mieszkała w domu państwa Kwiatkowskich. Na planie partnerowali jej m.in. śp. Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek, Monika Mrozowska czy Aleksandra Szwed jako „siostra bliźniaczka” Eliza. Dzięki występom w serialu Misheel zdobyła ogromną rzeszę fanów i ogólnopolską rozpoznawalność. „W Polsce miałam dwie rodziny. Jedną była ta zastępcza i z nią spędziłam niemalże połowę swojego życia. Serial kręciliśmy ponad 10 lat, w tym 14 dni każdego miesiąca od rana do wieczora”, zdradziła w rozmowie z Polskim Radiem. 

Czytaj także: Sympatię widzów zdobył jako Romek z Rodziny zastępczej. Jak dziś wygląda Aleksander Ihnatowicz? 

Misheel Jargalsaikhan, Monika Mrozowska, Piotr Fronczewski, Sergiusz Żymełka, Aleksander Ihnatowicz, Rodzina zastępcza
Fot. AKPA

Misheel Jargalsaikhan, Monika Mrozowska, Piotr Fronczewski, Sergiusz Żymełka, Aleksander Ihnatowicz, "Rodzina zastępcza"

Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra szwed, rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA

Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra Szwed, "Rodzina zastępcza", 11.01.2003 rok

Misheel Jargalsaikhan, Gabriela Kownacka, Rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA
Misheel Jargalsaikhan, Gabriela Kownacka, "Rodzina zastępcza", 11.01.2003 rok

Misheel Jargalsaikhan postawiła na naukę 

W pewnym momencie aktorka postanowiła zakończyć przygodę z serialem i skupić się na nauce. W 2007 roku, po 8. latach gry Misheel odeszła z produkcji a jej serialowa bohaterka wyjechała do Kanady. Dwa lata później Telewizja Polsat zadecydowała o zakończeniu emisji „Rodziny zastępczej”. 

W tym czasie Misheel realizowała się jako studentka medycyny we Wrocławiu. To właśnie studia były główną przyczyną jej odejścia z serialu. Dziewczyna od dziecka marzyła, aby pójść w ślady mamy i zostać lekarką. Z rodzicielką łączy ją wyjątkowa więź. „Mam ogromne szczęście, że wychowała mnie silna, mądra, dobra i wrażliwa kobieta o złotym sercu. Mam nadzieję, że dzisiaj jako dorosły człowiek potrafię się tym szczęściem dzielić z innymi”, oznajmiła w jednym z wywiadów. 

Czytaj także: Jako Alutka z Rodziny Zastępczej podbiła serca widzów! Co słychać u Joanny Trzepiecińskiej?

Misheel Jargalsaikhan, Sergiusz Żymełka, Rodzina zastępcza, 23.03.2005 rok
Fot. TRICOLORS/East News
Misheel Jargalsaikhan, Sergiusz Żymełka, "Rodzina zastępcza", 23.03.2005 rok

Misheel Jargalsaikhan, 25.10.2004 Warszawa. Teatr Narodowy. Gala wreczenia statuetek Teleekrany 2004
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Misheel Jargalsaikhan, Teatr Narodowy. Gala wręczenia statuetek Telekamery 

Misheel Jargalsaikhan wróciła do show-biznesu

W 2015 roku Misheel Jargalsaikhan przypomniała widzom o swoim istnieniu, gdy zgodziła się wziąć udział w programie rozrywkowym „Celebrity Splash” na antenie Polsatu. Wraz z innymi gwiazdami musiała udowodnić przed całą Polską, że potrafi skakać do wody. Im bardziej spektakularny skok wykonała tym lepsze noty od jury zdobywała. Dzięki systematycznym treningom, samozaparciu, pokonaniu własnych lęków i wsparciu widzów dotarła do wielkiego finału show. Finalnie nie wygrała programu, ale ponownie rozkochała w sobie publiczność. 

Rok później Misheel postanowiła podbić taneczny parkiet jako uczestniczka 6. edycji polsatowskiego show „Taniec z gwiazdami”. Wspólnie z tanecznym partnerem Janem Klimentem robili wszystko, aby oczarować widzów. Ich taneczne choreografie były na tyle zachwycające, że doszli do półfinału i zajęli wysokie 3. miejsce. Po udziale w show, aktorka ponownie zniknęła z polskiego show-biznesu. 

Czytaj także: Po kilkuletnim Filipie z Rodziny zastępczej nie ma już śladu. Tak zmienił się Sergiusz Żymełka

Misheel Jargalsaikhan, Celebrity Splash, Poznań, 11.04.2015 rok
Fot. Jakub Walasek/REPORTER

Misheel Jargalsaikhan, Celebrity Splash, Poznań, 11.04.2015 rok

Misheel Jargalsaikhan, Jan Kliment, Taniec z gwiazdami, Warszawa, 30.09.2016 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Misheel Jargalsaikhan, Jan Kliment, Taniec z gwiazdami, Warszawa, 30.09.2016 rok

Co dziś robi i jak wygląda Misheel Jargalsaikhan?

W listopadzie Misheel świętowała 33. urodziny. Życzenia złożyła jej m.in. serialowa siostra Majka Kwiatkowska z „Rodziny zastępczej”. Chociaż serial zakończył się w 2009 roku, aktorki wciąż utrzymują ze sobą serdeczny kontakt, o czym świadczą poniższe życzenia. 

„Ta piękna dziewczyna, ma dziś URODZINY! Jak w każdym dobrym związku, mamy za sobą różne wzloty i upadki, ale jedno od ponad 20 lat zostaje niezmienne! Kocham ją jak siostrę, ufam jej bezgranicznie i w najtrudniejszych chwilach mojego życia dostaję od niej BEZWARUNKOWE wsparcie. A moje dzieci? Przed każdym wyjazdem… pytają, czy jedzie z nami "ciocia Misheel", bo jest dla nich jak członek najbliższej rodziny. To jest super wyjątkowy człowiek i chciałabym, żeby to dzisiaj poczuła z całą mocą”, napisała na Instagramie Monika Mrozowska. 

Po latach nieobecności Misheel wróciła do swoich aktorskich korzeni i ponownie pojawiła się na szklanym ekranie. Właśnie dostała rolę w serialu „Brzydula” na antenie TVN, w którym gra asystentkę pana Hu, Yu Phan. Jej wątek zapewne urozmaici fabułę i przyciągnie sympatyków jej talentu przed ekrany. „Po dłuższej przerwie trafiłam do kolejnej, zwariowanej rodzinki 😜 Tym razem pojawiam się jako nie do końca chciana 😒😅 Yu Phan w serialu „Brzydula”, który sama namiętnie oglądałam", zapowiedziała swój wielki powrót do telewizji aktorka na profilu na Instagramie. 

Pasją Misheel oprócz aktorstwa są również podróże. Z przyjemnością wraca w rodzinne strony do Mongolii. W zeszłym roku z kolei zwiedzała Paryż i Wenecję, a ostatnio wybrała się na wycieczkę do Turcji. Podobno marzeniem aktorki jest poprowadzić swój własny program o podróżach. 

Zobacz, jak obecnie wygląda serialowa Zosia z „Rodziny zastępczej”. Trzeba przyznać, że wciąż prezentuje się niezwykle uroczo, naturalnie a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Życzymy Misheel dużo szczęścia i kolejnych sukcesów. 

Czytaj także: Tak wygląda dziś Wojtuś z Rodziny zastępczej. Czym zajmuje się Michał Włodarczyk?

Misheel Jargalsaikhan, Music Box Party - Andrzejki 2021, warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Misheel Jargalsaikhan, Music Box Party - Andrzejki 2021, Warszawa, 25.11.2021 rok

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.