Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra szwed, rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Sławę zdobyła jako urocza Zosia z „Rodziny zastępczej”. Co dziś robi i jak wygląda Misheel Jargalsaikhan?

Aktorka zawitała na premierę spektaklu w towarzystwie mamy

Damian Brillowski 17 października 2022 08:03
Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra szwed, rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA

Któż z nas nie pamięta serialu „Rodzina zastępcza”? Przez 10 lat ta zwariowana rodzinka gromadziła przed telewizorami miliony Polaków. Produkcja nie tylko bawiła, ale też spełniała walor edukacyjny, m.in. uczyła nas tolerancji. Jedną z głównych bohaterek była urocza dziewczynka o imieniu Zosia, grana przez Misheel Jargalsaikhan. W parze z „siostrą bliźniaczką” Elizą, graną przez Aleksandrę Szwed stały się ulubienicami widzów. Jednak w pewnym momencie młoda gwiazda zniknęła z serialu. Co dziś robi Misheel Jargalsaikhan? Dawno niewidziana na imprezach branżowych aktorka pojawiła się właśnie na premierze spektalu "Kwadrat" w towarzystwie przyjaciół i mamy. 

Misheel Jargalsaikhan: dzieciństwo, kariera aktorska

Misheel Jargalsaikhan przyszła na świat 9 listopada 1988 roku w mieście Ułan Bator w Mongolii. W wieku 3. lat przeprowadziła się wraz z rodzicami do Polski. Na początku zamieszkali w Chojnicach na Pomorzu. Jednak kiedy dziewczynka otrzymała propozycję gry w serialu „Rodzina zastępcza”, cała familia przeprowadziła się do Warszawy. Dzięki temu Misheel mogła w zupełności poświęcić się rozwijaniu aktorskiej pasji. 

W serialu Polsatu dziewczynka wcielała się w postać uroczej Zosi, która wspólnie z pozostałą czwórką rodzeństwa mieszkała w domu państwa Kwiatkowskich. Na planie partnerowali jej m.in. śp. Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek, Monika Mrozowska czy Aleksandra Szwed jako „siostra bliźniaczka” Eliza. Dzięki występom w serialu Misheel zdobyła ogromną rzeszę fanów i ogólnopolską rozpoznawalność. „W Polsce miałam dwie rodziny. Jedną była ta zastępcza i z nią spędziłam niemalże połowę swojego życia. Serial kręciliśmy ponad 10 lat, w tym 14 dni każdego miesiąca od rana do wieczora”, zdradziła w rozmowie z Polskim Radiem. 

Czytaj także: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej jest już dorosła. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Misheel Jargalsaikhan, Monika Mrozowska, Piotr Fronczewski, Sergiusz Żymełka, Aleksander Ihnatowicz, Rodzina zastępcza
Fot. AKPA

Misheel Jargalsaikhan, Monika Mrozowska, Piotr Fronczewski, Sergiusz Żymełka, Aleksander Ihnatowicz, "Rodzina zastępcza"

Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra szwed, rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA

Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra Szwed, "Rodzina zastępcza", 11.01.2003 rok

Misheel Jargalsaikhan, Gabriela Kownacka, Rodzina zastępcza, 11.01.2003 rok
Fot. Mikulski/AKPA
Misheel Jargalsaikhan, Gabriela Kownacka, "Rodzina zastępcza", 11.01.2003 rok

Misheel Jargalsaikhan wybrała edukację 

W pewnym momencie aktorka postanowiła zakończyć przygodę z serialem i skupić się na nauce. W 2007 roku, po 8 latach gry Misheel odeszła z produkcji a jej serialowa bohaterka wyjechała do Kanady. Dwa lata później Telewizja Polsat zadecydowała o zakończeniu emisji „Rodziny zastępczej”. 

W tym czasie Misheel realizowała się jako studentka medycyny we Wrocławiu. To właśnie studia były główną przyczyną jej odejścia z serialu. Dziewczyna od dziecka marzyła, aby pójść w ślady mamy i zostać lekarką. Z rodzicielką łączy ją wyjątkowa więź. „Mam ogromne szczęście, że wychowała mnie silna, mądra, dobra i wrażliwa kobieta o złotym sercu. Mam nadzieję, że dzisiaj jako dorosły człowiek potrafię się tym szczęściem dzielić z innymi”, oznajmiła w jednym z wywiadów. 

Czytaj także: Tak wygląda dziś Wojtuś z Rodziny zastępczej. Czym zajmuje się Michał Włodarczyk?

Misheel Jargalsaikhan, Sergiusz Żymełka, Rodzina zastępcza, 23.03.2005 rok
Fot. TRICOLORS/East News
Misheel Jargalsaikhan, Sergiusz Żymełka, "Rodzina zastępcza", 23.03.2005 rok

Misheel Jargalsaikhan, 25.10.2004 Warszawa. Teatr Narodowy. Gala wreczenia statuetek Teleekrany 2004
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Misheel Jargalsaikhan, Teatr Narodowy. Gala wręczenia statuetek Telekamery 

Misheel Jargalsaikhan: powrót do show-biznesu

W 2015 roku Misheel Jargalsaikhan przypomniała widzom o swoim istnieniu, gdy zgodziła się wziąć udział w programie rozrywkowym „Celebrity Splash” na antenie Polsatu. Wraz z innymi gwiazdami musiała udowodnić przed całą Polską, że potrafi skakać do wody. Im bardziej spektakularny skok wykonała, tym lepsze noty od jury zdobywała. Dzięki systematycznym treningom, samozaparciu, pokonaniu własnych lęków i wsparciu widzów dotarła do wielkiego finału show. Finalnie nie wygrała programu, ale ponownie rozkochała w sobie publiczność. 

Rok później Misheel postanowiła podbić taneczny parkiet jako uczestniczka 6. edycji polsatowskiego show „Taniec z gwiazdami”. Wspólnie z tanecznym partnerem Janem Klimentem robili wszystko, aby oczarować widzów. Ich taneczne choreografie były na tyle zachwycające, że doszli do półfinału i zajęli wysokie 3. miejsce. Po udziale w show aktorka ponownie zniknęła z polskiego show-biznesu. 

Czytaj także: Aleksandra Szwed spotkała się z „rodziną zastępczą”. Zdjęcie przywołuje wspomnienia!

Misheel Jargalsaikhan, Celebrity Splash, Poznań, 11.04.2015 rok
Fot. Jakub Walasek/REPORTER

Misheel Jargalsaikhan, Celebrity Splash, Poznań, 11.04.2015 rok

Misheel Jargalsaikhan, Jan Kliment, Taniec z gwiazdami, Warszawa, 30.09.2016 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Misheel Jargalsaikhan, Jan Kliment, Taniec z gwiazdami, Warszawa, 30.09.2016 rok

Czym dziś zajmuje się Misheel Jargalsaikhan? 

W listopadzie Misheel będzie świętować 34. urodziny. W ubiegłym roku życzenia złożyła jej m.in. serialowa siostra Majka Kwiatkowska z „Rodziny zastępczej”. Chociaż serial zakończył się w 2009 roku, aktorki wciąż utrzymują ze sobą serdeczny kontakt, o czym świadczą poniższe życzenia. 

„Ta piękna dziewczyna, ma dziś URODZINY! Jak w każdym dobrym związku, mamy za sobą różne wzloty i upadki, ale jedno od ponad 20 lat zostaje niezmienne! Kocham ją jak siostrę, ufam jej bezgranicznie i w najtrudniejszych chwilach mojego życia dostaję od niej BEZWARUNKOWE wsparcie. A moje dzieci? Przed każdym wyjazdem… pytają, czy jedzie z nami "ciocia Misheel", bo jest dla nich jak członek najbliższej rodziny. To jest super wyjątkowy człowiek i chciałabym, żeby to dzisiaj poczuła z całą mocą”, napisała na Instagramie Monika Mrozowska. 

Po latach nieobecności Misheel wróciła do swoich aktorskich korzeni i ponownie pojawiła się na szklanym ekranie. Aktorka pojawiła się w serialu „Brzydula” na antenie TVN, w którym zagrała asystentkę pana Hu, Yu Phan. „Po dłuższej przerwie trafiłam do kolejnej, zwariowanej rodzinki 😜 Tym razem pojawiam się jako nie do końca chciana 😒😅 Yu Phan w serialu „Brzydula”, który sama namiętnie oglądałam", zapowiedziała swój wielki powrót do telewizji aktorka na profilu na Instagramie. 

Pasją Misheel oprócz aktorstwa są również podróże. Z przyjemnością wraca w rodzinne strony do Mongolii. Podobno marzeniem aktorki jest poprowadzić swój własny program o podróżach. 

Zobacz, jak obecnie wygląda serialowa Zosia z „Rodziny zastępczej”. 15 października aktorka po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazała się na ściance. Wraz z mamą i przyjaciółmi pojawiła się na premierze spektaklu "Za jakie grzechy?" w Teatrze Kwadrat. Jak zwykle prezentowała się niezwykle uroczo, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Życzymy Misheel dużo szczęścia i kolejnych sukcesów. 

Czytaj także: Misheel Jargalsaikhan: „W życiu przede wszystkim chodzi o człowieczeństwo i o patrzenie na drugiego człowieka nie tylko przez pryzmat wyglądu”

Sławę zdobyła jako urocza Zosia z „Rodziny zastępczej”. Co dziś robi i jak wygląda Misheel Jargalsaikhan?
Fot. VIPHOTO/East News

Misheel Jargalsaikhan, premiera galowa spektaklu "Za jakie grzechy?" w Teatrze Kwadrat, Warszawa, 15.10.2022 r. 

Sławę zdobyła jako urocza Zosia z „Rodziny zastępczej”. Co dziś robi i jak wygląda Misheel Jargalsaikhan?
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Misheel Jargalsaikhan z mamą, premiera galowa spektaklu "Za jakie grzechy?" w Teatrze Kwadrat, Warszawa, 15.10.2022 r. 

Misheel Jargalsaikhan, Music Box Party - Andrzejki 2021, warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Misheel Jargalsaikhan, Music Box Party - Andrzejki 2021, Warszawa, 25.11.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.