Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed
O tym się mówi

Aleksandra Szwed spotkała się z „rodziną zastępczą”. Zdjęcie przywołuje wspomnienia!

Fani błagają o kontynuację serialu…

Marcjanna Maryszewska 25 lutego 2022 08:52
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed

Aktorka po latach spotkała się z przyjaciółmi, których poznała na planie „Rodziny Zastępczej”. Uwielbiany polski serial był emitowany na antenie Polsatu przez dziesięć lat, aż  do 2009 roku. Pomimo upływu czasu fani nadal z sentymentem wspominają rodzinę zastępczą. Zdjęcie opublikowane przez serialową Elizkę wywołało nie tylko lawinę wspomnień, ale także spekulacji… Czyżby pracowano nad wznowieniem produkcji?

Aleksandra Szwed. Z aktorstwem związana jest od dziecka

Dała się poznać jako kilkuletnia Eliza z tytułowej „Rodziny Zastępczej”, a na planie spędziła większość swojego dzieciństwa. Fani z zachwytem obserwowali, jak zmieniała się zarówno ona, jak i jej serialowa siostra Zosia, którą grała Misheel Jargalsaikhan. Dziewczyny przez parę lat grały adoptowane córki państwa Kwiatkowskich. 

Dziś Aleksandra Szwed nadal spełnia się zawodowo w roli prezenterki oraz influencerki, a prywatnie po raz drugi została mamą. O swojej ciąży poinformowała w Prima Aprillis, i chociaż wielu fanów miało wątpliwości, a wiadomość potraktowali jako żart, to gwiazda bardzo szybko je rozwiała. 

Czytaj także: Misheel Jargalsaikhan: „W życiu przede wszystkim chodzi o człowieczeństwo i o patrzenie na drugiego człowieka nie tylko przez pryzmat wyglądu”

Aleksandra Szwed na zdjęciu z obsadą serialu. Czy „Rodzina Zastępcza” doczeka się kontynuacji?

„Rodzina Zastępcza” była fenomenem polskiej telewizji - nie tylko ma tytuł jednego z najdłużej emitowanych seriali, ale również cieszyła się ogromną popularnością i sympatią widzów, którzy chętnie śledzili rozterki bohaterów. Obsada aktorska również była niebanalna. Na ekranie występowały gwiazdy tj. Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Monika Mrozowska, Jarosław Boberek i Maryla Rodowicz.

Na informację o zakończeniu emisji fani nie kryli swojego smutku, a część z nich nadal wierzy, że serial powróci kiedyś w jakiejś formie na antenę. Kolejnym promykiem nadziei okazało się zdjęcie zrobione przez Aleksandrę Szwed, które wstawiła na swojego Instagrama. Gwiazda spotkała się bowiem z serialową siostrą, Misheel Jargalsaikhan, a także Jarosławem Boberkiem, który grał niezdarnego posterunkowego. Pomimo upływu lat wszyscy wyglądają świetnie! 

„Gdy pogoda marna wiec speszali for ju dziś „tęcza zastępcza” - czytamy pod zdjęciem.

Fani nie kryją swojej nadziei, że fotografia to zapowiedź kontynuacji serialu, a za jakiś czas zobaczą choć część obsady na planie zdjęciowym.  

Sprawdź również: Antoni Królikowski podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem synka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.