Fot. IG @antek.krolikowski
O TYM SIĘ MÓWI

Antoni Królikowski podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem synka

Aktor zwrócił uwagę na jedną rzecz

Olga Figaszewska 24 lutego 2022 09:06
Fot. IG @antek.krolikowski

Antoni Królikowski i Joanna Opozda kilka dni temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka, Vincenta. Chłopczyk urodził się w dniu – 22.02.2022. Jak wyjaśnił aktor, tej dacie przypisuje się magiczne znacznie. Antoni Królikowski podzielił się z fanami fotografią maleństwa i ukochanej żony. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda powitali na świecie synka

To dla nich szczególny czas. Joanna Opozda i Antoni Królikowski są przepełnieni miłością i wdzięcznością. Synek pary przyszedł na świat 22 lutego. Szczęśliwa mama opublikowała w sieci uroczy kadr z maleństwem. Aktorka i jej synek czują się bardzo dobrze. O tym, że ich rodzina właśnie się powiększyła, gwiazda poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

 „Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości…. Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie…. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu….Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu.
Przetrwaliśmy. Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat.

Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego Twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!) Z każdego Twojego uśmiechu na usg. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno”, pisała gwiazda w poruszającym poście.

Zobacz też: Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami. Wybrali wyjątkowe imię dla syna

 

Świeżo upieczeni rodzice nie ukrywają swojej dumy. Rozpiera ich ogromna radość. Na Instagramie Antoniego Królikowskiego pojawiło się pierwsze zdjęcie synka. Aktor podkreślił, że dzień, w którym jego pociecha przyszła na świat, jest magiczny. Wyjaśnił, dlaczego tak mówi się o dacie 22.02.2022.

„Dziękuje Asia 🐰❤️ Wczoraj 22.02.2022 przyszedł na świat nasz syn Vincent. Wczorajsza data to jednocześnie palindrom i ambigram. Można ją przeczytać w każdą stronę (od lewej do prawej i od prawej do lewej) i brzmi tak samo. W wersji graficznej, jeżeli odwrócisz ją do góry nogami, to również możesz przeczytać tę samą datę. Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie. Przewidujemy, że akurat wtedy wydarzy się coś bez wątpienia ważnego. Przypadek?👀 #22022022 #vincentkrólikowski”, pisał.

Fani pospieszyli z życzeniami i gratulacjami.  „Dużo zdrowia i spokoju dla Was. Piękny czas przed Wami teraz", „Najpiękniejsza data na narodziny! Cześć mały człowieku, czas poznać świat", ,,Ogromne gratulacje ❤️ Duzo zdrowka i sil dla Was", czytamy. 

Sprawdź też: Ma dopiero 10 lat, a już wie, jak ważna rola ją czeka. Kim jest szwedzka księżniczka Stella?

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…