Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Roberta Lewandowskiego zachwyciła internautów weselną stylizacją: „Klasa!”

Milenie Lewandowskiej-Miros towarzyszył mąż. Mamy zdjęcia

Rafał Kowalski 30 maja 2021 15:53
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Na co dzień wiele uwagi w mediach poświęca się Robertowi Lewandowskiemu. I bardzo dobrze! Historyczne sukcesy polskiemu piłkarze warte są odnotowania, a sam gwiazdor z chęcią udziela wywiadów i pokazuje też fragmenty prywatnego życia. Zdecydowanie inaczej podchodzi do tematu show-biznesu siostra sportowca, Milena Lewandowska-Miros, która żyje w jego cieniu. Ostatnią stylizację 36-latki wychwyciło jednak wiele portali…

Siostra Roberta Lewandowskiego na weselu

Wczoraj odbył się ślub, na który zostali zaproszeni Milena Lewandowska-Miros i jej mąż Radosław. Uroczystość była pięknie przygotowana i odbyła się na świeżym powietrzu. Z relacji udostępnionej na Instagramie siostry Lewego dowiadujemy się też, jak 36-latka ubrała się na tę wyjątkową okazję.

Komentarze pod zdjęciem w kreacji były jednoznaczne – klasa! Pani Milena zdecydowała się na białą sukienkę w czarne kropki, którą kończył szlaczek w ciemnych kolorach. Do tego siostra piłkarza dobrała oversizową czerwoną marynarkę oraz czarne buty i torebkę. Całość prezentowała się zjawiskowo. Z resztą nie gorzej wyglądał mąż 36-latki, którego widać na drugim zdjęciu. To na pewno zasługa m.in. że pan Radosław prowadzi firmę szyjącą garnitury.

Milena Lewandowska-Miros, wesele
Fot. Instagram @milenalewandowska7

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

Milena Lewandowska-Miros, podobnie jak jej młodszy brat, ma na koncie sukcesy sportowe. Przez lata była związana z AZS Politechniki Warszawskiej i grała w siatkówkę, jednak jakiś czas temu zakończyła karierę. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej Signor Leone, zajmującej się produkcją eleganckiej odzieży dla panów. Już rok później małżonkowie powitali na świecie pierwsze dziecko: synka Leona. Robert Lewandowski został zresztą jego chrzestnym. Z kolei rok temu w czerwcu przyszło na świat drugie dziecko pary – córeczka.

Czy pani Milena jest podobna do swojego brata? 

ZOBACZ TEŻ: Annę Lewandowską i jej brata łączy szczególna więź! Czym zajmuje się Piotr Stachurski?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.