Shakira, Gerard Pique
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images)
O TYM JEST GŁOŚNO

Shakira i Gerard Pique potwierdzili, że to koniec ich związku! Artystka trafiła do szpitala?

Według mediów miała dostać ataków paniki. Zareagował jej rzecznik

Rafał Kowalski 4 czerwca 2022 16:11
Shakira, Gerard Pique
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images)

Jeszcze niedawno Shakira była widziana szczęśliwa w Cannes. Niestety po powrocie do Hiszpanii wokalistka miała nakryć na zdradzie swojego partnera. Gerard Pique wyprowadził się już z domu od ukochanej i dzieci, i mieszka w kawalerce. Do tej pory para nie komentowała doniesień mediów. Aż do teraz. Po drodze pojawiły się też niepokojące informacje o stanie zdrowia Kolumbijki.

Shakira i Gerard Pique wydali oświadczenie. To koniec ich związku

Po 12 latach od poznania zakochani postanowili się rozejść, o czym poinformowali media kilka chwil temu. „Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o uszanowanie ich prywatności. Dziękujemy za zrozumienie”, napisali nie wchodząc w szczegóły.

Zrobił to jednak za nich dziennik El Periodico, którego źródła twierdzą, że o 10 lat młodszy od Shakiry piłkarz zdradził ukochaną z dwudziestokilkuletnią hostessą. Piosenkarka miała nakryć kochanków. „To młodsza dziewczyna, po dwudziestce. Studiuje i pracuje jako hostessa. Jej pojawienie się w życiu Gerarda doprowadziło do tego, że on i Shakira są teraz w separacji”, czytaliśmy.

Czy Shakira trafiła do szpitala? Komentarz rzecznika

Z kolei magazyn Hola! doniósł, że informacja o tym, że Pique ma kochankę była dla Shakiry tak niespodziewana i bolesna, że dostała ona ogromnego napadu paniki. Pod jej rezydencję miała nawet przyjechać szybko karetka, która następnie – według gazety – zabrała artystkę do szpitala. Cały artykuł opatrzony był fotografiami.

Fani 45-letniej wokalistki zaniepokoili się, ale jej rzecznik dopiero co zdementował te plotki. „Te zdjęcia pochodzą z 28 maja. Ojciec Shakiry William Mebarak upadł, piosenkarka wsiadła z nim do karetki i odwiozła go do szpitala, gdzie obecnie wraca do zdrowia”, przekazał dziennikarzom Rodrigo Beltrán.

Całe szczęście piosenkarka nie ma problemów ze zdrowiem, ale i tak życzymy jej w tej trudnej sytuacji dużo siły. Mamy nadzieję, że dwójka dzieci pary przejdzie przez rozstanie rodziców z jak najmniejszym negatywnym bagażem emocjonalnym. 

Czytaj także: Shakira już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła kolor włosów!

Zobacz też: Gerard Pique pokazał synów! Ależ oni wyrośli!

Shakira, Gerard Pique dzieci
Fot. Santi Delgado / Splash News/EAST NEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.