Sergiusz Żymełka, Rodzina zastępcza
Fot. AKPA
O NIM SIĘ MÓWI

Po słodkim chłopcu nie ma śladu. Sergiusz Żymełka zmienił się nie do poznania! 

Jak dziś wygląda życie Filipa z ,,Rodziny zastępczej"? 

Olga Figaszewska 12 października 2020 19:43
Sergiusz Żymełka, Rodzina zastępcza
Fot. AKPA

Sergiusz Żymełka zyskał popularność i sympatię widzów rolą w serialu Rodzina zastępcza. Przez dziesięć lat wcielał się w postać charyzmatycznego Filipa Kwiatkowskiego. Jak dziś wygląda jego życie? Czym się zajmuje?

Sergiusz Żymełka – jak dziś wygląda?

Sergiusz Żymełka urodził się 10 kwietnia 1991 roku. Już jako pięcioletni chłopiec podkładał głos Sammy’emu Parkerowi w serialu Szczęśliwy dzień. Jako siedmiolatek debiutował w filmie Złoto dezerterów. Ale rozpoznawalność i sympatię fanów przyniosła mu rola Filipa Kwiatkowskiego w ukochanym serialu widzów – Rodzina zastępcza. 

W jednym z wywiadów Sergiusz Żymełka przyznał, że produkcja była dla niego świetną lekcją życia. Dorastał na naszych oczach. 

„Z dzieciaka, co ma pstro w głowie, zmieniłem się w młodzieńca patrzącego na rzeczywistość nieco poważniej. Serial to dla mnie świetna lekcja życia. Wiele nauczyłem się także o zawodzie aktora”, mówił w rozmowie z Różą Adamcio.

Sergiusz Żymełka, Rodzina zastępcza
Fot. AKPA

Aktor pojawiał się także w filmach i serialach, takich jak: Wtorek, Tam, gdzie żyją Eskimosi, Ojciec Mateusz, barwy Szczęścia, Na dobre i na złe. Zajmował się także dubbingiem. Podkładał głos  m.in. pod  małego Bambiego w bajce Bambi, Elliotta w E.T., Draco Malfoya w pierwszej części kultowego Harry'ego Pottera. Na długo zniknął z show-biznesu i skupił się na nauce.

Sergiusz Żymełka nie zdecydował się związać swojej przyszłości z aktorstwem. Studiował psychologię w biznesie na Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa. Po 16 latach przerwy mogliśmy go znów podziwiać w filmie Patryka Vegi, Kobiety mafii 2.  

Jak dziś wygląda? Sergiusz Żymełka podzielił się z fanami nowymi zdjęciami! 

Sergiusz Żymełka w 2009 roku

Sergiusz Żymełka, 2009 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Sergiusz Żymełka, 2018 rok
Fot. VIPHOTO/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas wąsa.

Post udostępniony przez Sergiusz Żymełka (@sergiuszzymelka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak zwykle miła atmosfera w studio :)

Post udostępniony przez Sergiusz Żymełka (@sergiuszzymelka)

TAGI #serial

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.