Sara James
Fot. materiał prasowy / D.Szewczuk
z życia gwiazd

Sara James udzieliła w Ameryce szczerego wywiadu! Nastolatka ma jedno marzenie

„Chciałabym tworzyć piękną muzykę, która pozwoli mi…”

Marcjanna Maryszewska 26 sierpnia 2022 09:04
Sara James
Fot. materiał prasowy / D.Szewczuk

Ma dopiero 14 lat, a już odkryła swoje życiowe powołanie. Sara James jest doskonale świadoma tego, że ma zadatki aby stać się wielką gwiazdą. Cały świat zachwyca się talentem nastolatki, która ma bardzo ambitne plany na to, jak przekuć swoją popularność w coś wartościowego. Młoda wokalistka ma nadzieję, że jej muzyka odmieni w przyszłości czyjeś życie.

Sara James udzieliła wywiadu w Ameryce. O czym marzy?

Oficjalnie Sara James została ogłoszona finalistką America’s Got Talent! 14-latka z miejsca zdobyła serca jurorów i amerykańskiej publiczności, a Simon Cowell już na pierwszym etapie przesłuchań posłał ją „złotym przyciskiem" do półfinału. Teraz młoda gwiazda szykuje się do walki o milion dolarów. Jej konkurentem został magik Nicolas RIBS.

Utalentowana Sara jest wprost rozchwytywana przez polskie i zagraniczne media. Na kilka dni przed półfinałem udzieliła wywiadu popularnemu magazynowi telewizyjnemu Parade. Dziennikarce Paulette Cohn opowiedziała o tym, jak trafiła do amerykańskiego Mam Talent.

Odkąd byłam małą dziewczynką, zawsze miałam obsesję na punkcie "AGT" (...) A już prawdziwą obsesję miałam na punkcie Grave VanderWaal, któa wygrała 11. edycję "AGT". (...) Może ja też powinnam spróbować - myślałam. Więc wysłałam swoje nagranie. Ale nie byliśmy pewni, nie wierzyliśmy, że to się stanie. Myślałam sobie "Nie, nie ma mowy, żeby to była prawda, ale musimy realizować marzenia". A oni powiedzieli, że im się podoba moje wideo. "Co?" - pomyślałam sobie. To było zbyt szalone, nie mogłam w to uwierzyć”, mówiła.

Czytaj także: Jaka na co dzień jest Sara James? Nauczyciele i koledzy nastolatki ujawnili prawdę!

Przyznała również, że nie wie jeszcze co zrobi z główną wygraną, jeśli uda się jej zająć pierwsze miejsce. Jako tak młoda dziewczyna nie miała do czynienia z tak dużą sumą pieniędzy. Dla Sary James liczy się coś zupełnie innego, wie, że to ciężka praca zaprowadziła ją do miejsca, w którym dziś jest. A jakie Sara ma marzenia?

Zawsze chciałam występować, to jestem ja. Zawsze chciałam być na scenie i pokazywać ludziom, kim jest Sara James. Pisać teksty, które kiedyś ludzie będą uwielbiać i będą wykrzykiwać te teksty na moich koncertach. Muzyką mogę uzdrawiać ludzi, szczególnie teraz. Teraz wszystkim jest trudno. Jestem nastolatką. Oglądam telewizję i widzę, że obecnie dzieje się wiele dziwnych rzeczy. Wielu ludzi jest przybitych i samotnych, więc chciałabym tworzyć jakąś piękną muzykę, która pozwoli mi uleczyć ludzi i którą będą naprawdę kochali”, wyznała poruszona nastolatka.

Głęboko wierzymy, że Sara James osiągnie swój cel. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy album nastolatki i trzymamy kciuki za finał!  

Źródło: Parade
Tłumaczenie: Fakt.pl

Sprawdź również: Jeździ z nią po świecie, dopinguje zza kulis… Kim jest mama Sary James?

Sara James, America's Got Talent, 2022 

Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images
Simon Cowell, Sara James, mama Sary James, America's Got Talent 2022

Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

TAGI #Sara James

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.