Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Sandra Kubicka podzieliła się z fanami romantycznym kadrem z ukochanym

Na zdjęcie zareagował były narzeczony modelki

Olga Figaszewska 8 listopada 2021 09:09
Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram

Sandra Kubicka i Baron niedawno potwierdzili medialne doniesienia. Są zakochani, szczęśliwi i nie zamierzają tego dłużej ukrywać. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę i rozwija swoją relację. W ostatnim czasie wybrali się na krótki odpoczynek. Sandra Kubicka i Baron wyjechali do Czarnogóry, a kadrami z romantycznej podróży podzielili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Jedno ze zdjęć nie uszło uwadze byłego partnera. Jak je skomentował?

Sandra Kubicka i Baron nie ukrywają swojego szczęścia

Związek Sandry Kubickiej i Baron wzbudza ogromne emocje. Bez wątpienia tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Oboje długo szukali miłości. Nie ukrywają, że czują się przy sobie szczęśliwi, a ich relacja jest pozbawiona ‘kłótni, zazdrości i rywalizacji”. Modelka podkreśla, że połączyła ich wspólna perspektywa, idealnie się uzupełniają, wyznają podobne wartości.

„Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna”, wyznała Sandra Kubicka w poście na Instagramie.

Zobacz też: Dziękuję, że jesteś”... Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron potwierdzili związek!

Sandra Kubicka na romantycznym zdjęciu z Baronem. Kadr skomentował jej były narzeczony

Ich związek wciąż się rozwija. Niedawno zakochani wybrali się na wspólne wakacje. Za cel swojej podróży obrali Czarnogórę. Na Instagramie pokazali, jak spędzają wolny czas. Jeden z kadrów rozczuliła fanów gwiazdorskiej pary. Przytuleni pozowali do zdjęcia na tle jeziora. „Fajna ta Czarnogóra. Very nice. Ale jeszcze fajniejszy jesteś Ty?”, pisała Sandra Kubicka.

W komentarzach nie zabrakło wielu ciepłych słów i gratulacji. Jeden z wpisów należał do byłego partnera modelki, z którym była zaręczona w 2017 roku. Cedrik Gervais pozostawił pod wspólnym zdjęciem Sandry Kubickiej i Barona emotikonami serca. Gwiazda odpowiedziała mu tym samym. Fani są zachwyceni, że byli partnerzy pozostają w dobrych relacjach i mocno sobie kibicują, mimo że ich relacja dawno przeszła do historii.

Życzymy wszystkiego najlepszego 

Sprawdź też: Sandra Kubicka przeszła na nową dietę! Po 23 dniach efekty widać gołym okiem!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.