James Bond i Ryan Gossling
Fot. eastnews
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Ryan Gosling zostanie nowym Jamesem Bondem?

Sabina Zięba 7 marca 2017 11:15
James Bond i Ryan Gossling
Fot. eastnews

James Bond jest już kultową postacią. Do wszystkich aktorów odgrywających główną rolę szpiega brytyjskiej Secret Intelligence Service, za każdym razem wzdychają miliony kobiet. Mimo początkowych obaw w 2006 roku dotyczących Daniela Craiga czy podoła takiej roli, jako pierwszy Bond o włosach koloru blond, sprostał swojemu zadaniu i wiele osób teraz nie wyobraża sobie, by ktoś inny miał go zastąpić. Jednak aktor przed premierą ostatniej części, "Spectre", stwierdził, że "prędzej podetnie sobie żyły, niż powie: Nazywam się Bond, James Bond”. Potem znów zmienił zdanie i tłumaczył w wywiadzie "Powiedziałem to dzień po zakończeniu zdjęć. Byłem z dala od domu przez rok. To była fajna praca. Podobała mi się".

 

Polecamy też: Daniel Craig jednak zagra Jamesa Bonda. Licencja na powracanie?

 

Przez zmienne wypowiedzi aktora, Bond w kolejnej części staje się wielką niewiadomą. W mediach nie ustają spekulacje, kto teraz zagra głównego bohatera. Typowany jest Tom Hiddleston, Tom Hardy, James Norton czy Michael Fassbender, a ostatnio... Ryan Gosling! Wszystko przez niedawną sytuację na gali wręczania Oscarów. Gdy podczas ceremonii w najważniejszej kategorii - Najlepszy Film - omyłkowo podano, że nagrodę zdobywa "La La Land", by potem ogłosić zwycięstwo "Moonlight", wszystkie osoby z produkcji pierwszego filmu były w szoku, oprócz odtwórcy głównej roli, czyli Goslinga. Aktor wówczas jako jedyny zaczął się śmiać.

Według zagranicznych mediów, takich jak Marie Claire, InStyle czy Grazia Daily, postawa Goslinga była godna niewzruszonego agenta 007. Dzięki temu w zakładach bukmacherskich wzrosły jego szanse na odtwórcę roli z 14/1 na 9/1.

 

Polecamy też: Zmiana warty w Hollywood. Ci aktorzy zastąpili Leonarda DiCaprio i Brada Pitta

 

A jak aktualnie przedstawia się reszta zakładów?

 

2/1 Aidan Turner

5/2 Tom Hardy

11/4 Michael Fassbender

7/2 James Norton

7/1 Idris Elba

9/1 Ryan Gosling

10/1 Tom Hiddleston

12/1 Jack Huston

33/1 Jamie Dornan

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.