Weronika Bruździak-Gębura 27 lutego 2017 17:40
1/7
Nowe pokolenie Hollywood MT
Copyright @Getty Images, East News
1/7

Lata, gdy na czerwonym dywanie rządzili Leonardo DiCaprio, George Clooney, Matt Damon i Brad Pitt właśnie minęły. Wystarczy spojrzeć na tegoroczną galę rozdania Oscarów, by przekonać się, kto zajął ich miejsce i kto dzisiaj najjaśniej błyszczy na festiwalach. Są przystojni, świetnie grają, a przed sobą mają jeszcze wiele lat aktorskiej kariery. 

W galerii pokazujemy, kto jest odpowiedzialny za zmianę warty w Hollywood! Zgadzacie się z naszym wyborem?

 

Polecamy też: Oscary 2017. Najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie! Która wypadła najlepiej?​

2/7
Casey Affleck Oscary 2017
Copyright @East News
2/7

Casey Affleck to młodszy brat starego wyjadacza Hollywood, Bena Afflecka. 41-latek za film „Manchester by the Sea” otrzymał tegorocznego Oscara dla najlepszego aktora. Prywatnie przyjaciel Matta Damona (producenta filmu) i mąż Summer Phoenix, siostry Jaoquina Phoenixa. Grał w filmach takich jak: „Ocean's Eleven”, „Za wszelką cenę” czy  „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, za co dostał pierwszą nominację do Oscara.

Przed tegoroczną galą komentowano, że nie ma szans na statuetkę z powodu oskarżeń o molestowanie seksualne przez pochodzącą z Polski operatorkę Magdalenę Górkę i producentkę filmową Amandę White.

 

Polecamy też: Pierwszy jest nominowany do Złotej Maliny, drugi do Oscara. Co łączy, a co dzieli braci Affleck?

3/7
Andrew Garfield Oscary 2017
Copyright @East News
3/7

33-letni Andrew Garfield przez lata był chłopakiem nagrodzonej Oscarem Emmy Stone. Sam był w tym roku nominowany w kategorii „najlepszy aktor pierwszoplanowy” za występ w „Przełęczy ocalonych” Mela Gibsona, jednak przegrał z Caseyem Affleckiem. Niebawem zobaczymy go w najnowszym filmie Martina Scorsese, „Milczeniu”. Szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z filmów o „Niesamowitym Spider-Manie”, w których zagrał w 2012 i 2014 roku.

4/7
Ryan Gosling Oscary 2017
Copyright @East News
4/7

Tego aktora nie trzeba nikomu przedstawiać. 36-letni Ryan Gosling, prywatnie mąż Evy Mendes, od lat należy do ulubionych aktorów damskiej części publiczności, dzięki filmom takim jak: „Pamiętnik”, „Blue Valentine”, „Kocha, Lubi, Szanuje”. Ostatnio jednak zapracował sobie na szacunek całej branży filmowej, gdy brawurowo wcielił się w postać Sebastiana w „La La Land”.

5/7
Lucas Hedges Oscary 2017
Copyright @East News
5/7

20-letni Lucas Hedges dopiero zaczyna karierę, a już jest o nim głośno. Wszystko za sprawą roli Patricka w docenionym na festiwalach filmie „Manchester by the Sea”, w którym zagrał u boku nagrodzonego Oscarem Caseya Afflecka. Talent Hedgesa mogliśmy podziwiać też w filmach takich jak „Teoria Wszystkiego” i „Kochankowie z Księżyca”.

6/7
Dev Patel Oscary 2017
Copyright @East News
6/7

26-letni Dev Patel zdobył sławę w 2008 roku, gdy zagrał w filmie „Slumdog. Milioner z ulicy”. W tym roku za drugoplanową rolę w filmie „Lion. Droga do domu” dostał pierwsze nominacje do Oscara i Złotego Globu w karierze. Błyszczał w filmach „Hotel Marigold” i „Troje na gigancie”. 

7/7
Jamie Dornan Oscary 2017
Copyright @Getty Images
7/7

Gdy 34-letni Jamie Dornan kilkanaście lat temu spotykał się z Keirą Knightley, nikt nie wiedział, kim jest ten przystojny Brytyjczyk o wielkich, niebieskich oczach. Dzisiaj, za sprawą roli Christiana Greya w słynnej trylogii E.L. James, jest jednym z najsławniejszych aktorów w Hollywood. Mimo że Dornan nie ma na koncie wielkich, oscarowych ról, ma rzesze fanek na całym świecie. A kto wie, może kiedyś pojawi się też szansa na Oscara?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?