Zobaczcie jego zdumiewające zdjęcia z młodości!

Sabina Zięba 12 listopada 2019 16:00

Nie ma osoby, która nie znałaby Ryana Goslinga, mimo że jego wielka kariera rozpoczęła się stosunkowo niedawno. Prawdziwą popularność zdobył w 2004 roku wcielając się w Noaha Calhouna w przepięknym melodramacie „Pamiętnik”, do którego został zatrudniony ze względu na swoją... brzydotę!

Niewiele osób wie, że reżyser, Nick Cassavetes, angażując go do filmu, powiedział: „Chcę, żebyś zagrał tę rolę, bo nie jesteś jak inni młodzi aktorzy w Hollywood. Nie jesteś przystojny, nie jesteś fajny, jesteś zwykłym kolesiem, który wygląda na lekko stukniętego”.

Historia relacji chłopaka z niezbyt zamożnej rodziny i bogatej dziewczyny Allie (Rachel McAdams) stała się nowym wyznacznikiem filmów o miłości, a Ryanowi Goslingowi główna rola przyniosła międzynarodową sławę i uwielbienie fanek. Po tej produkcji awansował do pierwszej ligi aktorów Hollywood, za każdym razem do kin przyciągając masę fanów. Zobaczcie jego niesamowitą metamorfozę! Czy jeszcze kilka lat temu obejrzałybyście się za nim na ulicy?  

1/6
Copyright @Disney
1/6

Gosling urodził się 12 listopada 1980 roku w kanadyjskim Londonie. Przygodę z show-biznesem zaczął już w dzieciństwie. Wraz z siostrą brał udział w lokalnych konkursach talentów, a gdy miał 13 lat zaczął występować w „Klubie Myszki Mickey” produkowanym przez Disney Channel.

2/6
Ryan Gosling, 2003
Copyright @Getty Images
2/6

Po zakończeniu emisji „Klubu Myszki Mickey” grywał epizody w serialach telewizyjnych, a na wielkim ekranie zadebiutował w 2000 roku w filmie „Tytani”.

3/6
Copyright @Getty Images
3/6

Prawdziwym przełomem, szczególnie dla żeńskiej części publiczności, okazał się film z 2004 roku nakręcony na podstawie książki Nicolasa Sparksa, pt. „Pamiętnik”. Z odtwórczynią roli Allie połączyło go uczucie także w prawdziwym życiu - byli razem do 2008 roku.

4/6
Ryan Gosling, 2007
Copyright @Getty Images
4/6

Widzieliśmy go w „Zostań”, „Słabym punkcie” czy „Wszystko, co dobre”. W 2007 roku za rolę w „Szkolnym chwycie” został po raz pierwszy nominowany do Oscara.

5/6
Copyright @Zrzut ekranu - "Kocha, lubi, szanuje"
5/6

Jego najbardziej znanymi rolami jest ta w „Kocha, lubi, szanuje” (gdzie zaprezentował swoje wysportowane ciało w pełnej okazałości), „Drive” (na planie tego filmu w 2011 roku poznał swoją partnerkę, Evę Mendez, z którą ma już dwoje dzieci - Esmeralda Amada ma już 3 latka, a Amada Lee 1,5 roku) oraz hitowej produkcji „La La Land”, za którą po raz drugi został nominowany do Nagrody Akademii Filmowej.

6/6
Copyright @Getty Images
6/6

Choć nie zdobył jeszcze statuetki Oscara jako "Najlepszy aktor", utwór wykonany przez niego w 2016 roku w musicalu pt. „City Of Stars”, został "Najlepszą piosenką".

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.