Feliks Matecki, Dziewczyny ze Lwowa, 2018 rok
Fot. Gałązka/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Zagrał Wojtusia w M jak miłość i zniknął. Jak dziś wygląda Feliks Matecki? 

Młody aktor ma 14 lat i zachwyca w kolejnych produkcjach

Olga Figaszewska 4 sierpnia 2022 09:57
Feliks Matecki, Dziewczyny ze Lwowa, 2018 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Dorastał na oczach widzów. Feliks Matecki wcielał się w role Wojtusia Chodakowskiego w serialu M jak miłość. Grał syna Małgosi i Tomka. Od jakiegoś czasu nie pojawia się już w popularnej produkcji, ale możemy podziwiać go w innych tytułach. Dziecięcy aktor ma już 14 lat! Jak się zmienił?

Feliks Matecki: jak dziś wygląda Wojtuś z M jak miłość?

Widzowie pamiętają go jako małego słodkiego chłopca z serialu M jak miłość. Feliks Matecki wcielał się w produkcji w rolę Wojtusia Chodakowskiego. Miał zaledwie siedem lat, kiedy po raz pierwszy pojawił się na planie popularnego tytułu.

Po tym, jak Joanna Chodakowska (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan) wyjechała do Francji i nie wróciła, serialowy Wojtek także zniknął. Młody aktor nie pojawia się już w M jak miłość, ale nie pożegnał się na zawsze z pracą przed kamerą. Czy jego wątek będzie kontynuowany i scenarzyści przygotują dla niego coś specjalnego? Jak mogłoby potoczyć się jego losy? To pytanie zadają sobie fani produkcji. 

Dla Feliksa Mateckiego to z pewnością była wspaniała, rozwijająca przygoda. Już jako mały chłopiec mógł podglądać na planie pracę profesjonalnych aktorów i uczył się od nich zawodu. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek jego drogi! 

Zobacz też: Połączył ich taniec. Oto romantyczna historia miłości Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

Feliks Matecki, Dziewczyny ze Lwowa, 2018 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Feliks Matecki, Dziewczyny ze Lwowa, 2018 rok

Barbara Kurdej-Szatan, Feliks Matecki, M jak miłość, 2021
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

Barbara Kurdej-Szatan, Feliks Matecki, M jak miłość, 2021

Dziś 14-latek rozwija swoją karierę aktorską i zachwyca w kolejnych produkcjach. Po małym chłopcu nie ma śladu!  Niedawno poinformował o tym, że  zagrał w filmie Orlęta Grodno '39.

„Po wielu miesiącach oczekiwań film "Orlęta" w reż. Krzysztofa Łukaszewicza, w którym zagrałem jedną z głównych ról, jest gotowy i ujrzy światło dzienne. Ważny kawałek mojego życia. Film o napaści Sowietów na polskie wtedy miasto - Grodno. Bardzo na czasie. Od września w kinach. Radość, duma i wdzięczność wobec wszystkich, którzy ten film współtworzyli ❤❤❤Idźcie i oglądajcie bo uważam, że warto. Zapraszam. Od 9 września w kinach 📽”, zwierzył się.

Młodego aktora możemy także podziwiać w produkcji 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Feliks Matecki ma również na swoim koncie role w Dziewczynach ze Lwowa, Adwokacie czy 7 rzeczach, których nie wiecie o facetach.

Życzymy kolejnych sukcesów! 

Czytaj też: Jak zmienił się serialowy Mateusz Mostowiak? Krystian Domagała ma już 20 lat

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.