Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina i Maciej Kurzajewscy podjęli decyzję o podziale majątku

Żona prezentera szuka nowego mieszkania...

Rafał Kowalski 16 października 2019 18:30
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Dwadzieścia trzy lata pięknego małżeństwa Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego dobiegają końca. Para, która podjęła decyzję o rozstaniu, czeka na termin rozwodu. Poza sądem rodzicom dwóch synów udało się porozumieć w ważnej kwestii jak podział majątku…

Szczegóły dotyczące rozwodu małżeństwa Kurzajewskich

W dzisiejszym Super Expressie redakcja zamieściła informację o tym, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła wyprowadzić się z domu, w którym od lat mieszkała z mężem. To efekt wspólnej decyzji małżonków. W posiadłości mieszkać będzie dalej dziennikarz TVP, z kolei 46-latka już szuka nowego mieszkania w Warszawie. Mówczyni motywacyjna chciałaby uwić sobie przytulne gniazdko w centrum miasta, by mieć wszędzie blisko. Dziennikarze tabloidu dodali też, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska stawia teraz na rozwój. Była ukochana prezentera telewizyjnego będzie z jeszcze większą intensywnością, niż dotychczas, szkolić kobiety, które potrzebują wsparcia.

Na ten moment Paulina Smaszcz-Kurzajewska przebywa we Włoszech, gdzie odpoczywa w towarzystwie zaprzyjaźnionej psycholog i radczyni prawnej o imieniu Małgorzata. Ekspertka przygotowuje właśnie książkę o rozwodach i procesach. Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyraziła chęć skorzystania z nabytej na wyjeździe wiedzy. Ma się ona przydać w życiu prywatnym, przy pisaniu doktoratu i podczas prowadzenia szkoleń.

Przypomnijmy, że wcześniej 46-latka potwierdziła plotki o rozwodzie w rozmowie z Fleszem. „Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając”, mówiła . Paulina Smaszcz-Kurzajewska. „Podpisuję się pod tym, co Paulina napisała. Co mam skomentować? Napisała prawdę”, dodał Maciej Kurzajewski w Twoim Imperium.

Życzymy parze, by potrafiła się przyjaźnić tak mocno, jak kochała się przez ponad 2 dekady. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w 2014 roku
Fot. AKPA/ Baranowski Michał

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.