David Beckham, Victoria Beckham, rozstanie Beckhamów, Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów. Victoria i David Beckhamowie rozstaną się? „Ich związek to czysty układ”

Konrad Szczęsny 26 lipca 2017 06:30
David Beckham, Victoria Beckham, rozstanie Beckhamów, Victoria i David Beckhamowie rozwiodą się
Fot. Getty Images

Niedawno świętowali 18 rocznicę ślubu, a już media rozpisują się o kryzysie w ich małżeństwie. Według doniesień jednego z brytyjskich dzienników, Victoria i David Beckhamowie nie mają ze sobą niemal nic wspólnego, zaś ich związek to jedynie gra pozorów na potrzeby mediów, kontraktów reklamowych oraz czwórki dzieci. Czy to możliwe, że jedna z najsłynniejszych par w show-biznesie udaje przed światem miłość?

Polecamy też: To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Beckhamowie obchodzą 18. rocznicę ślubu!

Rozwód Victorii Beckham i Davida Beckhama

Podobno David Beckham i Victoria Beckham nie sypiają razem od dawna. Według doniesień brytyjskiego „The Sun” para kazała w nowej luksusowej willi, którą zakupili niedawno, zaprojektować dwie oddzielne sypialnie z łazienkami. Podobno nie mogą na siebie patrzeć, unikają się jak ognia, zaś ich relacja ma charakter czysto platoniczny i jest czymś na kształt układu marketingowego. Oboje małżonkowie są zaangażowani w dużą liczbę kampanii reklamowych, poza tym ich wartość jest znacznie wyższa, gdy są parą, niż gdyby zdecydowali się na rozwód – w 2015 r. majątek Davida i Victorii Beckhamów oszacowano na imponującą kwotę 240 milionów funtów. Mówi się również, że ze względu na dobro dzieci, szczególnie najmłodszej i jedynej córki Harper, nie ma póki co mowy o formalnym rozstaniu.

Polecamy też: Beckhamowie chcą kupić posiadłość za 200 milionów dolarów. Zobacz, jakie luksusy oferuje!

Związek Victorii i Davida Beckhamów

David i Victoria Beckhamowie wzięli ślub 4 lipca 1999 r. Do tej pory doczekali się czwórki dzieci: 18-letniego Brooklyna, 15-letniego Romea, 12-letniego Cruza oraz 6-letniej Harper. O kryzysie w ich związku plotkuje się co jakiś czas: jedni twierdzą, że odpowiedzialność za niego ponosi była wokalistka, ponieważ rzuciła się w wir obowiązków zawodowych i nie poświęca rodzinie (a szczególnie mężowi) zbyt wiele czasu, inni, że po prostu oboje znudzili się małżeństwem i szukają wrażeń na boku. 

Polecamy też: Jak oni się kochają! Zobacz rodzinne zdjęcia z Instagrama Brooklyna, Romea i Cruza Beckhamów​ 

David Beckham i Tom Cruise mieli romans?

Jedną z najbardziej intrygujących plotek jest ta, która obiegła media w 2012 r. Wówczas „Hollywood magazine” twierdził, że... Katie Holmes przyłapała ówczesnego męża Toma Cruise'a w łóżku z Davidem Beckhamem, co miało być jednym z głównych powodów rozstania pary. Faktem jest, że przez lata aktor i piłkarz byli ze sobą bardzo blisko związani, jednak relacja ta miała przede wszystkim charakter przyjacielski.

Polecamy też: „Przemoc wobec dzieci naznacza je na całe życie. Jest zła. Skończ z nią” - David Beckham w kampanii UNICEF

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.