Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Narkotyki, alkohol, zdrady... Jaki jest prawdziwy powód rozstania Miley i Liama?

Artystka nagrała wymowną piosenkę!

Ksenia Krasko 16 sierpnia 2019 13:26
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Rozpad związku Miley Cyrus i Liama ​​Hemswortha osiem miesięcy po ślubie zaskoczył wszystkich – zarówno fanów tej pary, jak i media. W tym roku małżonkowie świętowali dziesiątą rocznicę relacji, i nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Nic więc dziwnego, że wszyscy próbują dowiedzieć się, co poszło nie tak?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: dlaczego się rozstali?

Jak tylko ujawniono pierwsze szczegóły rozstania jednej z bardziej ulubionych par USA, to Miley Cyrus znalazła się w ogniu krytyki. Oskarżono ją nie tylko o trudny charakter i brak chęci do zmian, wynikający z wielu wywiadów na temat ślubu, ale też o zdradę z kobietą. Jednak według najnowszych informacji magazynu People, głównym powodem rozstania były nadmierne nawyki imprezowe Hemswortha!

„Wszyscy myślą, że Miley jest problematyczna, niedojrzała i hardcorowa, podczas gdy to on jest tym zbyt wyluzowanym kolesiem surferem [...]”, twierdzi źródło. „Liam ciągle imprezuje ze swoimi przyjaciółmi, a Miley uważa, że ​​powinien już z tego wyrosnąć”.

Artystka nie może sobie poradzić z zaistniałą sytuacją. „[Miley i Liam] mają długą historię razem, dlatego tak trudno jej pozwolić mu odejść”, czytamy. „Chce być szczęśliwa i naprawdę chce, aby Liam też był szczęśliwy”.

Ujawniono również, że Hemsworth często wyładowywał swoje frustracje na Cyrus. „Wspierała go, gdy było mu źle, ale było ciężko. To wpłynęło na Miley i ich związek. [Liam] nie znosi zainteresowania, jakie wzbudzają ich wzloty i upadki”.

Co ciekawe, osoby z otoczenia aktora twierdzą, że oskarżenia o zażywanie narkotyków i nadużywanie alkoholu to kłamstwo wymyślone po to, aby odwrócić uwagę od prawdziwych problemów małżonków. Według informatorów TMZ, para rozpadła się z powodu niewierności Cyrus. Na korzyść tej wersji przemawiają zdjęcia artystki całującej Kaitlynn Carter, która już jest uważana za jej nową kochankę. „To kolejna próba odwrócenia uwagi od jej zdrady i okropnego zachowania”, twierdzą znajomi Hemswortha.

Jak jest naprawdę? Poza oficjalnym oświadczeniem aktora, nie wiemy zbyt wiele, chociaż mówi się, że zerwanie może być tylko tymczasowe i ​​małżonkowie wkrótce wrócą do siebie. Jednak Miley Cyrus nagrała właśnie nową piosenkę, która daje do myślenia. Posłuchajcie. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.