Mira Tyszka, mama Marcina Tyszki
Fot. Instagram @mira_lamirra
O NICH JEST GŁOŚNO

Rodzice Marcina Tyszki niedawno obchodzili 50. rocznicę ślubu i odebrali... medal!

„Byliśmy najbardziej żwawą parą podczas tej podniosłej imprezy”

Weronika Kostyra 2 listopada 2018 18:55
Mira Tyszka, mama Marcina Tyszki
Fot. Instagram @mira_lamirra

Jest jednym z bardziej znanych polskich fotografów. Marcin Tyszka ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami światowego formatu. Popularność zdobył dzięki roli jurora w programach Top Model i Project Runway. Często podkreśla, że sukces zawdzięcza w dużej mierze ukochanym rodzicom – mamie Mirze i tacie Romanowi. Teraz odwdzięcza im się i często razem z nimi podróżuje po świecie. Pani Mira jest elegancką i świetnie ubraną kobietą. Pozostaje bardzo aktywna – uwielbia podróże, a także prowadzi własny profil na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia – często w towarzystwie syna i męża. Wiele z nich jest autorstwa zdolnego Marcina Tyszki, z którego jest bardzo dumna. Fotograf przyznał, że założył mamie profil, ale ona sama go prowadzi. Zdjęcia często podpisuje w dowcipny i błyskotliwy sposób.

Rodzice Marcina Tyszki odznaczeni dostali medal

Pani Mira często zdradza szczegóły z życia rodziny. Pochwaliła się właśnie zdjęciem ze swoich złotych godów. Razem z mężem odebrali tego dnia odznaczenie za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Z okazji 50 rocznicy ślubu wręczyła im je prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

„Moment gdy Pani Hania wręczyła nam ordery za wieczność po ślubie. Romek w za długiej marynarce, choć całkiem przystojnie się prezentował. Moje pazurki na głowie tez możnaby inaczej ułożyć. Grunt, że byliśmy najbardziej żwawą parą podczas tej podniosłej imprezy! Teraz czasu brak, bo wyjeżdżamy daleko. Marcinek pracować, a my wydawać to, co zarobi Marcinek... W końcu od czegoś jest dorosły Synek!”, podpisała zdjęcie.

Fani nie szczędzili parze komplementów i życzeń, lecz pani Mira sprostowała, że zdjęcie powstało już kilka lat temu. Teraz rodzice Marcina Tyszki świętują kolejną rocznicę i z tej okazji wybierają się w podróż na Fuerteventura.

Dołączamy się do życzeń! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.