ŚLUBY GWIAZD

Mija dwanaście lat od wyjątkowego ślubu Karoliny i Piotra Kraśków...

Zobacz niezwykłe zdjęcia!

Weronika Kostyra 13 września 2020 20:45

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko świętują dziś dwunastą rocznicę ślubu. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: jedenastoletniego Konstantego, dziewięcioletniego Aleksandra oraz dwuletnią córkę Laurę. Obecnie tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Pamiętacie, jak się poznali?

Związek Piotra Kraśko z Karoliną Ferenstein-Kraśko

Para poznała się w 2001 roku w Gałkowie, gdzie Karolina od lat trenuje jazdę konną. Początkowo bizneswoman była odporna na urok dziennikarza, ale jego upór i dyscyplina jako ucznia bardzo jej zaimponowały. Początki ich związku nie były jednak łatwe - Piotr Kraśko był po rozwodzie z pierwszą żoną, a Karolina Ferenstein w międzyczasie rozstała się z chłopakiem.

Mimo to narodziło się między nimi uczucie. Ona chwilowo zrezygnowała dla niego z uprawiania sportu, a po narodzinach Konstantego w 2007 roku wraz z nim przeprowadziła się do Waszyngtonu, gdzie Kraśko był korespondentem TVP. Ciągłe rozjazdy dziennikarza nie ułatwiały im zadania, ale mimo to związek pary wciąż się rozwijał.

Ślub Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko

Ślub Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko odbył się 13 września 2008 roku na łąkach w Gałkowie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu tuż po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przez jakiś czas pomieszkiwali po narodzinach pierwszego dziecka, syna Konstantego. Nie był to jednak zwyczajny ślub. Panna młoda miała na sobie śnieżnobiałą suknię, a na nogach... oficerki! Do przyszłego męża podjechała a rumaku. Piotr Kraśko również miał na sobie wyjątkowy strój - czarną marynarkę oraz białe bryczesy. On również podjechał do miejsca ceremonii na koniu.

Po ceremonii para odjechała w bryczce oczywiście w towarzystwie synka, Konstantego. Pod koniec października 2009 roku na świat przyszło drugie dziecko Piotra i Karoliny Kraśków, syn Aleksander.  W 2013 roku media rozpisywały się o kryzysie w związku pary. Choć sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień, o chłodnych stosunkach zakochanych opowiadali znajomi. Ostatecznie para zażegnała kryzys. W 2016 roku po raz trzeci zostali rodzicami, tym razem córeczki Laury. To było spełnienie marzeń Karoliny, która bardzo chciała mieć córkę.

Zobaczcie w naszej galerii, jak przebiegał ten ich wyjątkowy dzień! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.